Need For Speed Underground 2

Need For Speed Underground 2

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu346 MB
İşletim SistemiWindows XP / 7 / Vista
Eklenme TarihiKasım 28th, 2015
Hemen indir (346 MB)
90735 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(222 votes, average: 4,41 out of 5)
Loading...Loading...

Need For Speed Underground 2 indirmek isteyenler sıraya geçtiğinde tarih Kasım 2004’dü gösteriyordu. 7 değişik oyun platformu için hazırlanmış olmasını bizlere kalitesinin ne denli önde olduğunu ifade etmekteydi. Underground serisinin devamını anlatır yapıya sahipmiş gibi olsa da temelde farklılığı da görünmekteydi. Bu oyunda talebinize göre il içinde bulunabileceğiniz gibi il dışında da yeralabileceksiniz. Oyun indirmek isteyenlerin her yönüyle değişik bulup her daim tercih edeceği bir yarış oyunu olacağı aşikardır. Evde 2 kardeş bulunanlar üzülmesin çünkü NFS underground 2 iki kişiyle de oynanabilme yetisine sahiptir. Bu güzel oyunu kim mi hazırladı dersiniz? Sanırım tahmin edebiliyorsunuz evet düşündüğünüz gibi EA Black Box önderliğinde hazırlanıp EA Games tarafından Need For Speed sevenlere sunuldu.

Need for Speed Underground 2: Bir hız kralının hikâyesi

Şehrin altından girip üstünden çıkmamın vakti geldi de geçiyor. Sokakların tek kralı sensin. Ama o da ne? Kazandığın bir yarıştan sonra, bir haddini bilmez mel’un, seni arayarak biraz da gerçek sokaklara inmeni tavsiye ediyor. Meğer bizim tahtımız camdanmış, asıl sokaklara inmeye işte bu yüzden cesaret edemiyormuşuz tarzı cümlelerle bizi hırs küpüne çevirmeyi başarıyor. Bu ne cüret diyerek, uçağa atladığımız gibi Bayview sokaklarına iniyoruz. Artık bu sokakların altı da üstü de bizim olmalı. Need For Speed Underground 2 ile çıkacağımız yola hazır olun. Artık hiçbir şey NFS: Underground’un birinci oyunu gibi olmayacak. NFS Underground 2, EA firması tarafından, Underground’un birinci oyunundan yaklaşık olarak 1 yıl sonra piyasaya sürüldü. Underground serisinin getirdiği başarı sebebiyle ikinci oyun bekleniyordu zaten ama bu kadar kısa sürede olması hayli şaşırtıcı.

Size daha şaşırtıcı olanı söylememe izin verin lütfen. Esas olay; UG2’nin az zamanda, çok ve büyük işler başarmasıdır. Tabiri yerinde olursa, adeta UG1’e tur bindirmesidir. Oyunun kariyer modunun hikâyesini ilk paragrafta kısaca özetlemiştim. Artık önümüzde fethedilmesi gereken yeni bir şehir ve yeni rakipler var. Elbette bunları hız sınırlarına uyarak yapmayacağız. Devir tork devridir nede olsa. Aslında hikâyeden çokta bir şey beklememek gerek. Ana konuyu; sokaklara inmek ve en hızlının kim olduğunu herkese göstermek olarak özetleyebiliriz. NFS Underground 2’deki yenilikleri ise bu kadar kısa bir şekilde anlatabilmemin imkânı yok. O zaman devam edelim. Grafik kalitesinden başlayalım. Oyun bu alanda birinci oyunla arasındaki kısa zamana rağmen oldukça aşama kaydetmiş gibi görünüyor. Örneğin nitro kullanımı sırasındaki blur efekti ve arka far ışık huzmelerinin dağılması gibi göz yanılsamaları oldukça iyi işlenmiş. Zaten neredeyse tüm arabaların ve doğal olarak karakterlerin modellemesine de ihtimam gösterilerek ve tekrar üzerinden geçilerek, UG1’den daha üst bir seviye yakalanabilmiş.

UG2’de birinci oyundan farklı olarak yarışlara kendimiz gidiyoruz. Şehrin belli bölgelerindeki yarışlar ayağımıza gelmiyor yani. Oyundaki nitro mekaniğinde de değişikliğe gidilerek, oyuncunun yarışlara biraz daha emek harcaması gerektiği açıkça belli edilmiş durumda. Yapılacak artistik hareketler, driftler vb. girişimlerin ödülü, nitro barınızın dolması anlamına geliyor. Bu sayede nitro, tek kullanımlık olmaktan çıkıyor ve gerektiği yerde arabanızı çığırından çıkarmak için hazırda bekliyor. Oyundaki modifikasyon konusuna, ilk oyuna göre çok daha fazla özgürlük bırakılmış. Neredeyse aracın tüm noktalarına oyuncular müdahale edip, düzenlemeler yapabiliyorlar. Elbette kariyer modunda elde edilecek başarılar sayesinde kazanılan para ile modifiye girişiminde bulunabilirsiniz. Ne kadar para, o kadar hoş görünüm ve bir o kadar hız ilkesi çalışıyor oyunda. Underground 2’nin ilk oyundan ayrıldığı bir başka nokta; LAN oyunlarına kendi bünyesinde izin vermesi. Oyunu Ağ üzerinden oynamak ilk oyunda sunulmamıştı. Ayrıca Underground 2’ye, iki yeni oynanış tarzı getirilmiş durumda. İlk oyunda bulunan; drift, circiut, drag, sprint gibi sitiller, ikinci oyunda da var. Yeni sitiller ise Street X ve URL(underground yarış ligi). Neyse bu oynanış tarzlarını test etmek de siz sevgili okuyuculara kalsın. Son olarak, Underground 2 hem oynanış hem grafiksel açıdan ilk oyunu bir hayli geride bırakmayı başarabilmiş bir oyun. Electronic Arts, bu konuda gerçekten oldukça iyi iş çıkarmış. Bize düşense bu iyi
işin, keyfine varmak oluyor.

Need For Speed Underground 2 indirme Sistem Gereksinimleri

Intel Pentium 4 1.0 GHZ İşlemci
En alt seviyede 256 mb kısa süreli bellek(RAM)
128 mb ekran kartı
2048 mb boş alan
Windows 98/2000/XP işletim sistemi
Klavye ve mouse
DirectX : 9 ve üstü
Ses Kartı : DirecX uyumlu herhangi bir ses kartı

Etiketler: ,


Need For Speed Underground 2 Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

 1. nihan özçiftçi dedi ki:

  wndows 8.1 ve windows 10 nasıl indirebiliriz

 2. Atakan dedi ki:

  Admin windows 7 x32 bitmi ne bilmiyorumda %90 x32 bit %10 x64 bit x32 bit windows 7ye olurmu başka masaüstünden oynuyorum ???
  admin masasında oynamıyorum

 3. ferhat dedi ki:

  nasıl oyun

 4. ahmet dedi ki:

  oyun onlinemi? biz coktandır online oyunlar arıyoruz indirecektik ama belki online değildir diye tedirgin olduk

  oyun onlinemi??

  ahmet yiit

 5. ABİDİN dedi ki:

  ahmet arkadaşıma katılıyorum biz ne zamandır ikimiz online oyun arıyoruz ne olur en kısa zamanda cevap istiyorouz

  lütfen en kısa zamanda cevap?

  abidin türkmen

 6. Faruk dedi ki:

  ABİDİN ve Ahmet Need For Speed World var online olan isterseniz deneyin ben oynadım çok güzel ancak çok fazla güncelleme yapıyor.

 7. ibo dedi ki:

  kaç gigabayt

 8. emirarda dedi ki:

  nerden indircez

 9. Umut dedi ki:

  Kardeş nfs 2015 çıktığı için 2014 yılında kaldırıldı nnfs world.

 10. barış dedi ki:

  abi çok güzel oyun ya oldu yüklemeyi tavsiye ederim

 11. Messi dedi ki:

  Ya hu bu oyunu ben aktariyodum ve buldum cok guzel oyun !@

 12. demircan dedi ki:

  benimki windovs 10

 13. yusuf dedi ki:

  çocukluğumun oyunu çok güzel

 14. emirhan dedi ki:

  (4 gb) ram (ıntel (r) peunteum (r) cpu b960 2.20 ghz) işlemci (ıntel hd grafic 1696 mb bellek) ekrankartı ne önerebilirsiniz oyun olarak

 15. Apo Duman dedi ki:

  abi bu oyun windos 7 de çalişırmı abi ?

 16. Hikmet Sefa Köse dedi ki:

  ABİ

  intel core i3 4gb ram 2gb ekran kartı 64 bit OLUR MU

 17. said dedi ki:

  çok güzel bir oyun.Bence sizde bu oyunu beğenmişsinizdir.Lütfen bana yorum yazın.

 18. said dedi ki:

  Abi bu oyun vindovs 8 de çalışırmı

 19. ilkin dedi ki:

  iyi site

YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :