Top Gun Combat Zones ikon

Top Gun Combat Zones

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 12 / 4,00
Loading...

Top Gun Combat Zones, Titus Games tarafından geliştirilmiş ve Digital Integration tarafından yayınlanmış uçak simülasyonu türünde bir oyun.

Simülasyon oyunlar, hem gerçek hayatın parametrelerini göz önünde bulundurmaları gerektiğinden dolayı son derece zor türlerdir. Bir film uyarlaması olan oyun da bu zorluklarla karşılaşmış durumda.

Top Gun Combat Zones, filmden uyarlamasına rağmen filmle ilgisi son derece sınırlı ve tamamı ile uçaklara odaklanmış durumda. Deneme sürüşü ile başladığımız oyunda bu sürüşler ile oyunun ve uçakların genel özelliklerini öğreniyoruz. Bunları öğrendikten sonra görevlere başladığımız oyun, oldukça uzun olarak tasarlanmış. Genel olarak dar bir alanda geçen oyun uzun da olduğundan bir miktar sıkıcılık da barındırıyor. Görevlerin sonunda ilgili göreve ait yaptıklarımızı farklı kamera açıları ile izlemenize imkan sağlaması ise daha iyisini yapma hırsıyla oyuna bağlanmanızı sağlıyor. Görevler ilerledikçe yeni yeni uçaklara sahip olduğumuz oyunda uçakların modellemeleri son derece iyi ve gerçeğe uygun gerçekleşmiş.

Ortalama grafiklere sahip olan oyunda çevre düzenlemeleri daha özenilerek yapılsa çok daha iyi ve kaliteli bir görsel deneyim elde edilebilirmiş. Yine de oyun sahip olduğu uçak modellemesi ve grafiklerle oyuncuya iyi bir görsel deneyim sunuyor.Bununla birlikte oyunda yeteri kadar ses bulunmadığını belirtmekte de fayda var. Hareketli ve kaliteli müziklerle oynanabilirlik daha yüksek olabilirdi.

Top Gun Combat Zones, kaliteli uçak modellemeleri, zevkli oynanışı ve düşük sistemlerde de oynanabilmesi gibi özellikleriyle özellikle simülasyon türünü seven oyunseverler için güzel bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor.

En son Nis 27, 2021 tarihinde güncellenmiştir.

Artıları
  • Sesler başarılı
Eksileri
  • Zor kontroller
  • Kötü grafikler
  • Bağlantısız görev sistemi
  • Çok az lokasyon ve uçak çeşidi

Top Gun Combat Zones Tanıtım Videosu

Top Gun Combat Zones oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Top Gun Combat Zones YAPILAN YORUMLAR