Cooking Academy

Cooking Academy

LisansSüre Kısıtlamalı 0TL
Dilİngilizce
Dosya Boyutu52.3 MB
İşletim SistemiWindows XP / 7 / 8 / Vista
Eklenme TarihiOcak 1st, 2016
Hemen indir (52.3 MB)
4865 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(7 votes, average: 4,71 out of 5)
Loading...Loading...

Cooking Academy oyununda bir aşçılık eğitim okuluna katılıyorsunuz ve yemek yapma becerilerinizi geliştirmeye çalışıyorsunuz. 50 çeşit değişik basit ve ustalık isteyen yemek çeşidi bulunuyor ve bunları hazırlamaya çalışacaksınız. Oyunda sadece malzemeleri koyma ve pişirme değil, yemek malzemelerini kesme, rendeleme, püre yapma gibi özelliklerinizi de geliştireceksiniz. Kursları aldıkça ve sınavları başarı ile geçtikçe yeni yemek tariflerinin kilidini açacaksınız.

Artıları
  • Tempolu oynanış
  • Çok çeşitli mini yemek oyunları
  • Eğlenceli ve detaylı yemek tarifleri
Eksileri
  • Bazı görevler yeterince açıklanmıyor
  • Kolay oynanış

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

Wolfteam ikon Wolfteam Wolfteam oyunu Aeria Games firması tarafından üretilmiş, online bir FPS oyunudur. FPS yani First Person Shooting, manası da elinizde silahla karşınızdakilere ateş..
League of Legends ikon League of Legends League of Legends, 2009 tarihinde Riot Games tarafından yayınlanan ve çıktığı ilk günden bu yana tüm dünyada en çok oynanan online oyunlar..
Sky Crew Sky Crew Sky Crew oyununda bir uçak mürettebatının uçak yolcularına karşı yerine getirdiği görevleri siz yönlendireceksiniz. Oyunda Hawaii’den İsveç’e kadar dünyanın dört bir yanına..
Jo’s Dream: Organic Coffee 2 Jo’s Dream: Organic Coffee 2 Şehirdeki kahve festivalinde Jo’da dükkanını açmaya karar veriyor. Şehirdeki bir çok barista ve kahve dükkanı arasında birinciliği kazanmak için çok çalışmanız gerekiyor...
Nanny Mania Nanny Mania Nanny Mania oyununda bir annenin bir evde nelerle uğraştığını göreceksiniz. Oyunda ortalığı toparlamak, ev işlerine bakmak, yemek hazırlamak ve bebeklere bakmak sizin göreviniz...
The Sims 2 The Sims 2 The Sims 2 oyunu Maxis Emeryville tarafından geliştirilip Electronic Arts tarafından 2004 yılında yayınlanan yaşam simülasyonu oyunudur. Kendi karakterinizi oluşturup Sims dünyasından..
Etiketler: , ,


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :