Demolition Company ikon

Demolition Company


Giants Software tarafından geliştirilen ve Tri Synergy tarafından yayınlanan Demolition Company, bir yıkım şirketi simülasyonu oyunu.

Oyundaki görevimiz bir yıkım işçisi olarak gerek kepçe ile gerek matkap ve dinamit gibi araçlarla yıkım gerçekleştirmek. Oyunun başında bir eğitim odası var ve öncelikle eğitim alınıyor. Diğer odasında araçların satın alınabilindiği bir yer var. Oyun FPS yani oyunu karakterimizin gözünden oynadığımız bir oyun. Yıkımı yaparken yıkmakla görevli olduğumuz binanın yanındaki binalara zarar vermemiz gerekiyor. Bunu yaparken hangi tarafa yıkılacağını iyi hesaplamamız gerekiyor. Farenin sağ tuşu ile elimizdeki araçları değiştirebiliyoruz, sol tuşu ile de bomba yerleştirme, çekiçle vurma gibi eylemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Ekranın sağ alt tarafında tik işareti tamamen yeşil olduğunda görevimiz tamamlanmış oluyor. Eğer ki alttaki kırmızı çarpı işareti tamamen dolarsa çevreye çok zarar vermiş oluyoruz ve bu görevimizde başarısızlık demek oluyor ve tekrardan görevi yerine getirmemiz gerekiyor.

Oyunda görevi tamamlamanız için belirli bir süre var ama süre sıkıntısı pek olmuyor. Çünkü görevler genel olarak süre bitmeden tamamlanabilecek şekilde tasarlanmış. Yıkımı yaptıkça paralarımız da birikiyor. Kazanılan paralarla kilitli oyun ve araçların kilitleri açılıyor ve yeni görev alanımızda oyunumuzu sürdürüyoruz.

Oyunun görselliği ve grafik tasarımı oldukça başarılı, sesleri de çok gerçekçi. Eğer siz de sokakta kepçeyle, dinamitle, balyozla yıkım işlerini izlemeyi seviyorsanız bu yıkım oyunu tam size göre.

En son Ara 30, 2021 tarihinde güncellenmiştir.

Demolition Company Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows XP / Vista / 7
İşlemci : 2 GHz Intel veya eşdeğer AMD işlemci
Ram : 1 GB
Harddisk Alanı : 1 GB
Ekran Kartı : Nvidia Geforce 6800 Series, ATI Radeon X850, S3 Chrome 430 GT veya üzeri (min 256 MB VRAM)
DirectX : DirectX 9
Artıları
 • Fena sayılmayacak grafikler
 • Basit oynanış
 • Tatmin edici görevler
Eksileri
 • Başları sıkıcı gelebilir
 • Çok az görev var
 • Bazılarına tekrar edici gelebilir

Demolition Company Tanıtım Videosu

Demolition Company oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Demolition Company YAPILAN YORUMLAR
 • doruk
  5 sene önce

  Windows 8 de olur muu lütfen cevap yaz

  • Admin
   5 sene önce

   Evet olur.