Gummy Drop! ikon

Gummy Drop!

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...

Hafıza ve eşleştirme oyunlarını seviyorsanız Gummy Drop! tam size göre. Eğlenceli bir tasarıma sahip olan oyun tasarım ve oynanış bakımından Candy Crush’ı andırıyor. Candy Crush gibi Gummy Drop! da bir şeker eşleştirme oyunu olarak tasarlanmış. Ancak bu oyunda olmayan birçok özelliğe de sahip. Aynı kulvardaki diğer birçok oyunun aksine, monoton ve tekdüze grafiklerden uzak olduğunu söyleyebiliriz.

Big Fish Games tarafından tasarlanan ve yayınlanan Gummy Drop!, standart bir hafıza ve eşleştirme oyunu olmanın ötesinde, oyuncuya maceralı ve keyifli bir deneyim sunuyor. Oyundaki eşleştirmeler bir maceranın parçası ve kazandığınız her oyunda sizi daha zor bir yapboz bekliyor. Ayrıca oyunda kazanmak için şeker eşleştirmeniz yeterli değil. Bazı yerlerde puanları kullanarak inşa yapmanız da gerekiyor.

Oyunda birçok bonus da bulunuyor. Şekerleri eşleştirerek ve inşa ederek topladığınız bonusları bölümlerde ilerlemek için kullanabilirsiniz. Gelişmiş bonus ve boost seçenekleri, oynamayı çok daha zevkli kılıyor. Yapmanız gereken, renkli şeker ve sakızları eşleştirerek yok etmek ve topladığınız puanlarla bina inşa etmek. İnşa ettiğiniz her binadan sonra yeni ve daha zor bir bölüme geçebilirsiniz.

New York, Seul, Londra gibi şehirlerde geçen bu oyunda, her bölümde başka bir şehre seyahat etmeniz gerekiyor. Puanlarınızla aldığınız uçak biletleri sayesinde şehir değiştirebilir ve gittiğiniz şehirde şekerleri eşleştirerek yeni binalar inşa edebilirsiniz. Her ne kadar eğlenceli olsa da zor görevlere sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Gummy Drop!, grafikleriyle dikkat çeken bir oyun. Oyundaki görseller ve grafikler oldukça eğlenceli. Oyun, hareketli görsellerle oyuncuya keyifli bir deneyim sunuyor. Arayüzün de en az görseller kadar eğlenceli olduğunu söyleyebiliriz.

En son Şub 13, 2019 tarihinde güncellenmiştir.

Gummy Drop! Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows 10
İşlemci : 1.0 GHz
Ram : 1 GB
Harddisk Alanı : 3 GB
Ekran Kartı :
DirectX : DirectX 9
Artıları
  • Renkli grafikler
  • Eğlenceli oyun sesleri
  • Çok fazla bölüm var
Eksileri
  • Çok yüksek dosya boyutu
  • Tekrar edici oynanış

Gummy Drop! Tanıtım Videosu

Gummy Drop! oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Gummy Drop! YAPILAN YORUMLAR