Project Cars 2 ikon

Project Cars 2


Project CARS 2 oyunu Slightly Mad Studios tarafından geliştirilip BANDAI Namco tarafından yayınlanan ünlü yarış oyunu serisinin 2. oyunudur. Oyun bilinen birçok ünlü araç markasını lisanslı olarak kullanabileceğiniz ve gerçek pistlerde yarışabileceğiniz üst düzey yarış oyunlarından.

Yarış oyunlarında tercihiniz gerçekçi görünen, gerçeğine uygun fizikler ve araçlarla hazırlanmış, yarıştan çok bir yarış pilotunun hayatının simülasyonu gibi kabul edilebilecek oyunlardan yana ise Project Cars serisine bir göz atmanız gerek. Serinin 2. oyunu da 12K grafik kalitesini ve VR’ı destekleyen bir gerçekçilik ile karşımıza çıkıyor. Gerçekçiliğin dozunu abartan firma oyunun ince ayarlarını ise gerçek yarış pilotlarının destekleri ve testleri ile oluşturdu.

Oyunda tamamı üreticilerinin lisansı alınarak kullanılan 180’den fazla farklı araç bulunuyor. Bu rakam yarış oyunları açısından çok fazla ulaşılması mümkün olan bir rakam değil. Lisanslı olarak oyuna eklenen araçlar gerçeği ile birebir aynı hız ve motor özellikleri ile sunuluyor. Bu gerçek araçlarla yarışlarınız da gerçek dünyada düzenlenen GT3, Oval Racing, Rallycross ve IndyCar gibi gerçek motor sporları olacak.

Oyun tamamen gerçekçilik tabanında tasarlandığı için pistler ve zemin de bundan nasibini almış. Yarışlar esnasındaki zemin tamamen dinamik ve hava şartlarından etkileniyor. LiveTrack 3.0 teknolojisi kullanılarak oluşturulan pistlerde yarışırken zaman zaman gevşek olabilen zeminden ve atmosferin etkilerinden siz de çok etkileneceksiniz. Oyunun fizik özelliklerinin gerçeğe çok yakın olması sizin de çok dikkatli sürücüler olmanızı gerektiriyor. Bunun için başlarda biraz zorlanabilirsiniz. Ama alıştıkça bu zorluğu yenip daha profesyonel bir pilot haline gelebilirsiniz.

En son Ara 19, 2018 tarihinde güncellenmiştir.

Project Cars 2 Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows 10
İşlemci : 3.5 GHz Intel Core i5 3450, 4.0 GHz AMD FX-8350
Ram : 8 GB
Harddisk Alanı : 50 GB
Ekran Kartı : GTX680 veya eşdeğeri
DirectX : DirectX 11
Artıları
  • Olağanüstü grafikler
  • Oyun menüleri ve yarışlar hızlı açılıyor
  • Oyun düzenli güncellemeler ile açıklarını kapatıyor
  • Muhteşem sesler ve oyun fizikleri
Eksileri
  • Gerçekçilik çok fazla olduğundan sürüş çok zor
  • Modifiye seçenekleri kısıtlı

Project Cars 2 Tanıtım Videosu

Project Cars 2 oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Project Cars 2 YAPILAN YORUMLAR