Royal Envoy ikon

Royal Envoy

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...

Royal Envoy oyunu Playrix tarafından geliştirilen kraliyet ve strateji temalı bir zaman yönetimi oyunudur. Oyun tipik kaynak toplama ve inşa etme tarzındaki strateji oyunlarına çok benziyor ve size verilen görevleri yerine getirerek ilerliyorsunuz.

Oyunda kraliyet temsilcisi olarak kraliyete bağlı bütün adaların düzenlenmesi için çalışıyorsunuz. İstenmeyen bitkilerle dolmuş atıl ve terk edilmiş durumda bulunan adalara size verilen görev listesindeki şeyleri inşa etmeniz gerekiyor. Tabi ki bunları belli bir süre içerisinde yapmalısınız. Bunlar için kullanabileceğiniz işçiler ve aletler oyunda size veriliyor. İlk önce topraklardaki istenmeyen bitkileri kesip temizleyerek başlıyorsunuz. Daha sonra binalarda kullanacağınız malzemeler için gereken atölye, marangoz gibi binaları yerleştirerek malzeme üretmeniz gerekiyor. Sadece binaları inşa edeceğiniz yerleri değil buralara ulaşmanız için kullanacağınız yolları da kaplayan engeller olabiliyor. İşçilerinizi bunları temizlemeleri için de görevlendirmeniz gerekiyor. Oyunda tıpkı bir şehir planlama uzmanı gibi insanların mutluluk içerisinde yaşayabilecekleri bir ada tasarlamalısınız.

Her bölüm yani her ada için verilen görevler farklı olacağından farklı stratejiler üreterek oynamanız gerekiyor. Adadaki alan bir süre sonra bir bulmaca gibi kullanılacak bir alana dönüşebiliyor. Bir yandan hızlı olurken diğer yandan gerekli binaları inşa etmek için nelere ihtiyacınız olduğunu düşünüp bunları bir sıraya koyarak kısıtlı alanda gerekli işlemleri hızlıca yapmalısınız. İlerleyen bölümlerde oyunun çok zorlaştığını da buradan duyurmuş olalım. Görevlerde sadece binalar inşa etmek değil, insanların mutluluk seviyesini artırmak ve çiçekler ekmek gibi değişik görevler de yer alıyor. Oyunda insanların ne kadar mutlu olduğunu gösteren bir gösterge bulunuyor.

En son Ara 20, 2018 tarihinde güncellenmiştir.

Royal Envoy Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows XP/Vista/7/8
İşlemci : 1.6 GHz
Ram : 1024 MB
Harddisk Alanı : 200 MB
Ekran Kartı :
DirectX : DirectX 8.0
Artıları
  • Ücretsiz bir oyun
  • Çok sayıda ada var
  • Strateji gerektiriyor
Eksileri
  • Görevleri anlamak için İngilizce gerekiyor
  • Oyun müzikleri sıkıcı

Royal Envoy Tanıtım Videosu

Royal Envoy oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Royal Envoy YAPILAN YORUMLAR