Zombie Tsunami ikon

Zombie Tsunami


Zombi oyunları genellikle zombileri öldürmeye çalıştığınız oyunlardır. Ama Zombie Tsunami oyununda bu durum tersine dönüyor. Oyunda siz bir zombisiniz ve şehirlerde ilerleyerek önünüze çıkan ve panik içerisinde koşturan insanları zombiye dönüştürmeye çalışıyorsunuz. Zombiye dönüştürdükleriniz sizin sürünüze katılıyor ve yolunuza bu sürü ile devam ediyorsunuz.

Oyun çok çılgın bir oynanış fikrine sahip ama oynanış olarak basite indirgenmiş bir oyun. Zombi sürüsü ile ilerlerken Mario oyunu oynar gibi önünüze çıkan engellerden ve yoldaki boşluklardan zıplayarak ilerliyorsunuz. Oynanış basit olunca oyunu oynamak için tek tuş yeterli oluyor. Bütün oyun tek dokunuşla kontrol edilebiliyor.

Peki oynanışı bu kadar basitse nasıl oluyor da dünya çapında 200 milyondan fazla oyuncu bu oyunu telefonlarına yükleyip oynayabiliyor? Sorunun cevabı güçlendiricilerde ve bonuslarda gizli. UFO, ejderha ve ninja gibi güçlendiriciler ve günlük bonuslar sayesinde oyun çılgınlığına çılgınlık katıyor. Zombi sürüsünde size eşlik eden kuşlar da oyuna ayrı güzellik katıyor. Tabi ki onlar da normal kuş değil, zombi.

Bu tip mobil oyunlar genellikle çok fazla bölüm sayısına sahip oluyor. Zombie Tsunami oyunu da 300’den farklı görevle bu kervana katılan oyunlardan biri. Oyunda özellikle ustalaştıktan sonra karşınıza geçmesi çok zor bölümler de gelebiliyor. Şu anda oyunda oynayabileceğiniz 11 farklı ortam bulunuyor.

Oyunun grafikleri süper sayılmaz ama eğlenceli ve çizgi filmi andıran grafiklere sahip. Sesler de oyunun çılgın atmosferini destekler nitelikte ve sıkıcılıktan uzak. Oyunun Android ve iOS cihazlar için optimize edilmesi de performans sorunları yaşamanızın önüne geçiyor.

En son Nis 17, 2019 tarihinde güncellenmiştir.

Artıları
  • Değişik oyun fikri
  • Eğlenceli oynanış
  • Sosyal oynama imkanı
  • Çok fazla bölüm mevcut
Eksileri
  • Öde kazan elementleri var

Zombie Tsunami Tanıtım Videosu

Zombie Tsunami oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Zombie Tsunami YAPILAN YORUMLAR