Crazy Taxi City Rush ikon

Crazy Taxi City Rush


SEGA’nın en meşhur oyun serilerinden birisi haline gelen ve Crazy Taxi 3 ile zirve yapan Crazy Taxi serisinin Android ve iOS için oynayabileceğiniz sürümü Crazy Taxi City Rush yine SEGA tarafından ücretsiz olarak mobil oyunculara sunuldu. Oyunu asıl Crazy Taxi serisinin de dizaynından sorumlu olan Kenji Kanno tarafından dizayn edildiği için aynı deneyimi yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz. Araba yarışı oyunları mobilde aradığınız oyunsa mutlaka bu oyunu da denemelisiniz, pişman olmazsınız.

Oyunda bir taksi kullandığınız için amacınız sadece diğer araçlarla yarışmak değil, yolcularınızı gitmek istedikleri yere tam zamanında götürmeye çalışmak. Bu yüzden sürekli olarak zamanla yarışacaksınız. Oyun biraz çılgın bir oyun olduğu için ne kadar çılgınca araba kullanırsanız o kadar fazla puan kazanıyorsunuz. Bunların arasında hızlı araç kullanmak, driftler yapmak, yoğun trafikte makas ata ata ilerlemek, rampalardan uçarak geçmek gibi hareketleri bolca yapacaksınız. Zaten oyunun zevki ve diğer oyunlardan farkı da burada.

Kendi modern taksinizi hem kendiniz dizayn edecek hem de kendiniz geliştirerek süper bir araç haline getireceksiniz. 3D grafiklerle hazırlanmış şehir sokaklarında çılgınca araba kullanmak sizde bağımlılık yaratacak. Sadece şehir sokaklarında da değil aynı zamanda plajda ve ana caddelerde de araç kullanmanız gerekiyor. Şehir baştan başa bu oyun için yeniden oluşturulmuş ve oldukça geniş. Daha fazla para kazanmanız ve farklı rotalar keşfetmeniz için oynadıkça şehri genişletebiliyorsunuz.

Oyunda sadece çılgın olan taksi şoförü değil. Yolcular da çok farklı ve birbirinden çılgın. Oyun da size farklı görevler ve farklı başarımlar vererek oyunda çeşitliliği sağlama konusunda başarılı. Oyunun tek dokunuşla kontrol sistemi oldukça sezgisel ve hemen alışıyorsunuz. Oyunun en büyük artılarından birisi de kendi müziklerinizi dinlemenize izin vermesi. Taksi kullanırken bir yandan müzik listenizdeki müzikleri dinleyebilmek çok fazla oyunun sunduğu bir özellik değil.

En son Nis 19, 2019 tarihinde güncellenmiştir.

Artıları
 • Muhteşem oynanış
 • Hoş grafikler
 • Sesler çok başarılı
 • Kendi müziklerinizi dinlemenize izin veriyor
Eksileri
 • Benzin deposu çok az
 • Sorunlu bölümler mevcut

Crazy Taxi City Rush Tanıtım Videosu

Crazy Taxi City Rush oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Crazy Taxi City Rush YAPILAN YORUMLAR
 • SEMA
  3 sene önce

  ÇOK KÖTÜ

 • ismet
  4 sene önce

  minimum indir