Bus Simulator 2008

Bus Simulator 2008

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu174 MB
İşletim SistemiWindows 2000 / XP / ME / Vista
Eklenme TarihiKasım 26th, 2015
Hemen indir (174 MB)
16005 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(44 votes, average: 4,41 out of 5)
Loading...Loading...

Bus Simülatör 2008 oyunu otobüscülük üzerine kurulu olan bir otobüs simülasyonu bu simülasyon çıkmak için baya bi bekledi ilk önce denemesi gta serisinde yapıldı, oynayanlar bilirler otobüs alıp duraklarda durup yolcu alıyorduk her yolcu 5 $ (dolar) bırakıyordu gittikçe zevkli olmaya başlamıştı sonra Gta üzerinden bu işi götürmeye başladılar ama çok büyük rakibi olan Bus Driver ciddi bir çıkış yaptı ilk kez güzel bir otobüscülük oyunu piyasalara sundu.

Bunun ardından Bus Simulator 2008 oyunuyla Gta dan ayrı bir oyun üretti bu oyun Bus Driverı sollayabilir çünkü Bus simülatörde kendi firmanızı kuruyorsunuz, bilet satışlarını seçiyorsunuz, araç alıyorsunuz, araçlara kendi firmanızın kaplamasını yapıyorsunuz. Oyunda duraklarda durup yolcu alıyoruz her yolcuya bir bilet kesiyoruz para kazanıyoruz parayla araçlar alıyoruz. Bir Alman firmanın üreticisi olduğu Bus Simulator 2008 otobüs simülasyonuyla rakiplerine meydan okuyor. Gta da denemeleri yapılan sonradan hayata geçirilen bu oyun bir çok kişi tarafından beğenilmiş bir simülasyon. Herkesin bildiği gibi oyun otobüsler üzerine kurulu. Oyunda çeşitli bölümler var bu bölümlerde bize bir kroki veriyor o krokide durakların nerede olduğu gözüküyor, işaretlenmiş noktalara gidip yolcu alıp indiriyoruz, her yolcuya bir bilet kesiyoruz, biletlerden kazandığımız parayla yeni araçlar alıyoruz. Yeni araçlar alınca ayrı yeten bir üst bölüme geçiyoruz. Üst bölümde daha fazla durağa gidiyoruz, daha fazla yolcu alıyoruz, otobüsler arasında Mercedes gibi tanınmış markalarda bulunmakta.

Otobüsümüzü aldık kendi firmamızı kurduk kurduğumuz firmanın hem şoförü hem de patronu olduk araçlarımızın üstünde bizim firmamızın ismi yok hemen aracın rengini değiştiriyoruz ve güzel bir kaplama yapıyoruz böylece oyun gerçekçiliğini kat kat arttırmış oluyor. Oyunun grafik ve tasarımları harika oyunun içeriği de güzel bu oyunun yapan Alman firması baya ter dökmüş oyunu üretime sokmak için ama değmiş güzel bir oyun olmuş . Simdi size sunduğumuz sürüm demo sürüm olduğu için bazı bölümler ve araçlar kapalı olabilir ama üzülmeyin sizi gerçekten oyunda mevcut bulunan araçlar ve bölümlerde gerçek otobüscülük zevkini tattıracak oyunda her zamanki gibi temel özellikleri kullanabiliyoruz çok zevk verici bir oyun ama geliştirilmesi gereken bazı eksik yönleri var ama eksik yönlerini de sonraki sürümlerinde gidereceğini umut ediyoruz. Yine de her şeye rağmen güzel bir otobüs simülasyonu olmuş beğendiğim bir otobüs simülasyon oyunu sizlerinde beğeneceğine eminim bu yüzden size tavsiyem oyunu hemen indirip oynamanız.Bus Simulator 2008 Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

 1. mahmut diyor ki:

  süüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüpppppppppppppppppppppeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrr

 2. ensar diyor ki:

  indiriyorum işalllah güzel cıkar

 3. ismet diyor ki:

  windows8 olurmu admin

 4. ismet2 diyor ki:

  windows 7 olurmu admin

 5. kerim diyor ki:

  admin sen kac yasındasın

 6. yusuf diyor ki:

  sürüm kaç

 7. davut diyor ki:

  yavaş iniyor

 8. mert diyor ki:

  hem güzel hemde az yer kaplıyor :)
  Bu sırada xp ve windows 8 uyumlumu ?

 9. Emir diyor ki:

  sssssssssssssssuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuppppppppppppppppppppeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrr

 10. dogi diyor ki:

  windows 7 olurmu

 11. mami diyor ki:

  windows 10 uyumlumu

YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :