Combat Mission Fortress Italy

Combat Mission Fortress Italy

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu723 MB
İşletim SistemiWindows 7 / 8
Eklenme TarihiNisan 24th, 2016
Hemen indir (723 MB)
6734 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(18 votes, average: 4,39 out of 5)
Loading...Loading...

Combat Mission Fortress Italy oyununda 1943 yılında Sicilya’da geçen Amerikan işgalinin konu alındığı bir savaş oyunu sizi bekliyor. Oyunda Almanlar, İtalyanlar ve Amerikanlar savaş içinde olacak. Combat Mission: Battle for Normandy oyununda kullanılan motor bu oyunda da geliştirilerek kullanılmış. Geliştirilen motor ile askerlerin, silahların ve arazinin görselleri daha iyi hale gelmiş gerçekten.

Ayrıca yaz sıcağında geçen bu savaşta yeni üniteler de sizleri bekliyor olacak. Farklı bir arazide farklı taktikler gerektiren savaşlar ve çatışmalar sizi bekliyor. Tankların bu sefer daha ön plana çıktığını ve savaşta söz sahibi olabileceğini görüyoruz.

Oyunda grafiklerin yanı sıra oyun öncesi ve oyun içi menülerde de bir takım geliştirmeler sağlanmış. Daha önce hiç bir çatışma simülasyon oyunu oynamadıysanız bu türe başlamanız için en iyi oyun serisinden birisi olan Combat Mission’un eğlenceli versiyonlarından birisi olan Fortress Italy güzel bir oyun olmuş.

Combat Mission Fortress Italy Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows 7 / 8
İşlemci : Pentium 4 1.8GHz / Athlon MP 1900+
Ram : 256 MB
Harddisk Alanı : 3.5 GB
Ekran Kartı : 128 MB, GeForce FX 5200 / Radeon 9200 Series
DirectX : 9
Artıları
  • Geliştirilmiş görseller
  • Araç, tank, silah ve asker çeşitliliği
Eksileri
  • Düşmanların yapay zekası zayıf

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

League of Legends League of Legends League of Legends, 2009 tarihinde Riot Games tarafından yayınlanan ve çıktığı ilk günden bu yana tüm dünyada en çok oynanan online oyunlar..
Combat Mission Afghanistan Combat Mission Afghanistan Combat Mission Afghanistan, Afganistan ve Rusya arasında geçen savaşı iki farklı periyotta ele alan bir strateji oyunu. Bu savaşlar 1980 – 1982..
Combat Mission: Battle for Normandy Combat Mission: Battle for Normandy Combat Mission: Battle for Normandy oyunu tarihi Normandiya çıkarmasını konu alan bir strateji oyunudur. Er Ryan’ı Kurtarmak filminden hatırlayacağınız Normandiya cephesi gerçekten..
Combat Mission Shock Force Combat Mission Shock Force Combat Mission Shock Force, Battlefront.com tarafından geliştirilen ve Paradox Interactive tarafından yayınlanan gerçek zamanlı strateji türünde bir oyun serisi olan Combat Mission..
Combat Mission 3: Afrika Korps Combat Mission 3: Afrika Korps Combat Mission 3: Afrika Korps, Battlefront.com tarafından geliştirilmiş ve CDV tarafından yayınlanmış strateji ve savaş türünde bir video oyun. 2. Dünya Savaşı’nı..
Etiketler: , ,


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :