NovaLogic Oyunları indir

NovaLogic tüm dünyada kabul görmüş Delta Force serisini de geliştirip yayınlayan büyük çaplı bir oyun yapım firmasıdır.

Joint Operations: Typhoon Rising

Joint Operations: Typhoon Rising

indir
Aksiyon, FPSİngilizceDeneme Sürümü251 MB
Joint Operations: Typhoon Rising oyunu daha önce Delta Force: Black Hawk Down oyununu da yayınlayan NovaLogic firması tarafından 2004 yılında yayınlanmış bir..
MiG-29 Fulcrum

MiG-29 Fulcrum

indir
SimülasyonİngilizceDemo119 MB
Mikoyan-Gurevich uçaklarının kısaltması olan MiG-29 Fulcrum dünyanın en iyi manevra kabiliyetine sahip ve en dayanıklı savaş uçaklarından birisidir. Bu dalda batılı F-16’ların en..
F16 Lightning

F16 Lightning

indir
SimülasyonİngilizceÜcretsiz24.3 MB
F16 Lightning oyunu Novalogic firması tarafından piyasaya sürülen Uçak Savaş Simülatörü oyunudur. Oyunun isminden de anlaşılacağı gibi oyunda bir savaş jetini F-16’yı..
F-22 Lightning 3

F-22 Lightning 3

indir
SimülasyonİngilizceÜcretsiz33.7 MB
F-22 Lightning 3, Novalogic tarafından geliştirilmiş uçak simülasyonu türünde bir oyun. Simülasyon oyunları diğer oyun türlerine oranla gerçek hayatla ilgili ayrıntılara daha..
Delta Force 2

Delta Force 2

indir
Delta Force, FPSİngilizceÜcretsiz65.6 MB
Önemli Not : Setup sonrası oyuna başlarken verilen mesaj hata mesajı değildir, 10-15 sn. siyah ekran çıkıp ekran kartınızı test ediyor. O..
Delta Force Xtreme 2

Delta Force Xtreme 2

indir
Aksiyon, Delta ForceİngilizceÜcretsiz493 MB
Çok özel kuvvetler Orduların göz bebeği olarak adlandırılan birimler, özel kuvvetlerdir. Çünkü buradaki askerler, her açıdan iyi eğitim almış ve teknolojik olarak..
Delta Force: Land Warrior

Delta Force: Land Warrior

indir
Delta Force, FPSİngilizceÜcretsiz37.3 MB
Novalogic firması bu kez ünlü FPS serisinin üçüncü oyunu olan Delta Force: Land Warrior ile karşımıza çıkıyor. Delta Force, ABD ordusunun en..
Delta Force Black Hawk Down

Delta Force Black Hawk Down

indir
Delta Force, FPSİngilizceÜcretsiz132 MB
Delta Force Black Hawk Down, 2003 yılında piyasaya çıkmış bir Birinci Şahıs Nişancı oyunudur. Oyunumuzda çalışkan, onurlu, mert, kahraman bir Amerikan askeri..
Delta Force Xtreme

Delta Force Xtreme

indir
Delta Force, FPSİngilizceÜcretsiz290 MB
Bir FPS oyundan daha fazlasını istiyorsanız işte sam size göre bir oyun Delta Force: Xtreme. NovaLogic firmasının 2005 yılında çıkarttığı muhteşem FPS..