Hidden Identity Chicago Blackout

Hidden Identity Chicago Blackout

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu62.4 MB
İşletim SistemiWindows XP / Vista / 7 / 8
Eklenme TarihiMayıs 19th, 2016
Hemen indir (62.4 MB)
1751 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...Loading...

Hidden Identity Chicago Blackout isminden de anlaşılacağı gibi saklanmış bir gizli kimliği bulmak amacı taşıyor. PopCap Games tarafından çıkan oyun içinde barındırdığı gizlilik öğeleri sayesinde oyuncuları kendisine sevdiriyor. PopCap Games çıkardığı küçük ama başarılı oyunlar sayesinde kendini sevdirmiş bir firma olarak akılda kaldı. Özellikle çıkardıkları zuma oyunu efsane haline geldi çok fazla gizlilik oyunu var ama bu oyun hem küçük yapısı ile hem de içerdiği öğeler ile kendini öne çıkarmayı başarıyor. Oyunda Chicago’da bir otel odasında uyanıyorsunuz. Üstünüzde ne kimlik var ne de geçmişi hatırlıyorsunuz size verilen ögeleri kullanarak gizli bir kimliği ortaya çıkarmaya çalışıyorsunuz. Geçmişten aklınıza gelen birkaç fotoğraf karesi ve nesneleri kullanarak gizli kimliği bulmaya çalışıyorsunuz. Oyun casus oyunlarına meraklı olan kişiler için önerebileceğim türden içinde aksiyon olmasa da içerdiği gizlilik ve zekâ gerektiren bölümleri oyunları kendisine bağlıyor.

İyi saklanmış gizli ögeler insanın oyun üzerinde daha fazla düşünmesine düşündükçe takıntı haline getirmesini sağlıyor. Oyun her açıdan insanlara hem faydalı hem de aynı zamanda eğlenceli olmayı başarıyor. Yeni nesneler buldukça daha fazla kafa yorup sonuca daha fazla yaklaşıyorsunuz. Bu oyunu oynamak için yaş sınırı koymak yanlış olur büyükten küçüğe herkesin sevebileceği bir yapım olmuş. Bir otel odasında kimliksiz ve isminizi hatırlamıyor olmanızı hayal edin oyuna kendi üzerinizden düşünerek daha hızlı sonuca varabilirsiniz. Küçük boyutu güzel ögeleri insanları sevdiren özellikleri sayesinde vaktiniz varsa mutlaka oynamanız gereken bir oyun. Eğer gizli ögeleri çözmekte benim üstüme yok hiçbir sır payidar kalamaz diyorsanız hiç beklemeden oyunu oynamayı başlayın gerçekten de oyuna göre eğlence oranı da yüksek bir oyun olduğu için sıkılmadan oynayacaksınız.

Hidden Identity Chicago Blackout Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows XP / Vista / 7 / 8
İşlemci : 1.2 GHz
Ram : 512 MB
Harddisk Alanı : 65 MB
Ekran Kartı : DirectX 8 uyumlu
DirectX : 8.0
Artıları
  • İpuçlarını bulmak zevkli
  • Güzel bir senaryo
Eksileri
  • Çok basit oynanış
  • Yenilikçi değil

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

League of Legends League of Legends League of Legends, 2009 tarihinde Riot Games tarafından yayınlanan ve çıktığı ilk günden bu yana tüm dünyada en çok oynanan online oyunlar..
Echoes of the Past: The Revenge of the Witch Echoes of the Past: The Revenge of the Witch Gizli objeleri bulmak hiç bu eğlenceli olmamıştı! Bol barut kokulu FPS’lerden sıkılmış, strateji oyunları peşinde klanınızın durumunu iyileştirmek için taktik geliştirmeye çalışmaktan..
Gizemli Adanın Hazineleri Zaman Kapıları Gizemli Adanın Hazineleri Zaman Kapıları Bir gizli nesne bulma oyunu ile macera oyununun karışımı olan Gizemli Adanın Hazineleri Zaman Kapıları oyununda Alex ve Lisa adlı iki kahramanın..
Adventures of Robinson Crusoe Adventures of Robinson Crusoe Adventures of Robinson Crusoe oyunu, aynı isimli Daniel Defoe’nin klasikleşmiş başyapıt romanının hikayesinden ilham alınarak MagicIndie tarafından geliştirilmiştir. Robinson Crusoe bir gemi kazasından..
1912 Titanic Mystery 1912 Titanic Mystery 1912 Titanic Mystery, yıllar önce Titanik adlı bir geminin tarihin en büyük gemi kazalarından birini geçirmesinin ardındaki gizemi konu alan bir gizli..
Etiketler: , ,


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :