Kayıt Ol veya Giriş Yap
Kullanıcı Adı Şifre Şifremi Unuttum
Echoes of the Past: The Revenge of the Witch

Echoes of the Past: The Revenge of the Witch

LisansDeneme Sürümü 0TL
Dilİngilizce
Dosya Boyutu513 MB
İşletim SistemiWindows XP / Vista / 7 / 8
EklenmeMayıs 18th, 2016 by
Hemen indir (513 MB)
2163 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(0 oy ile: 0,00 / 5, oylandı)
Loading...Loading...

Gizli objeleri bulmak hiç bu eğlenceli olmamıştı! Bol barut kokulu FPS’lerden sıkılmış, strateji oyunları peşinde klanınızın durumunu iyileştirmek için taktik geliştirmeye çalışmaktan bıkmış olabilirsiniz. Hatta 300 dinar için Svadya Lordunun peşinden harita boyunca koşturmaktan gına gelmiş olabilir. Hayatınız zaten yeterince dinamiktir ve bir de bilgisayar oyunları ile bu yorgunluğu üçe beşe katlamak istemiyor olabilirsiniz. İşte bu tür durumlarda hem kafanızı dinlendirecek hem de bakış açınızı geliştirecek bir oyun karşınıza çıkıyor; Echoes of the Past: The Revenge.

Echoes of the Past: The Revenge bir gizli obje bulma oyunu. Size sunulan bir hikâye var. Bu hikâyedeki sırları öğrenmek için gizlenmiş objeleri bularak bulmacaları çözmeniz gerekiyor. Echoes of he Past’ın yapımcısı Big Fish Games. Zaten Big Fish Games’in bu oyunlardaki başarısını çok yakından biliyorsunuz. Genel olarak oyunda üç adet zorluk seviyesi bulunuyor. Bunlar; casual, advanced ve expert. Casual mod, oyundaki en basit mod. Peki, içerisinde aksiyon bulunmayan bir nesne bulma oyununda zorluk seviyesini değiştirince ne oluyor diye sorabilirsiniz. Kısaca şöyle anlatabiliriz. Casual mod için gizli objeleri bulmak çok daha kolay. Çünkü nesneler daha kolay seçilebilir ve daha ışıklı hale getirilmiş. Bulmacaların zorluk seviyesi de sizin seçiminiz doğrultusunda değişiyor. Ayrıca Casual mod için bulmaca çözmek için tanınan süre diğerlerine göre daha uzun.

Advanced mod için ise klasik olarak orta seviye diyebiliriz. Bulmacaları çözmek için size verilen süre daha kısa ve nesneleri bulmak biraz daha zaman alıyor. Expert ise oyundaki en zor seviye. Süreniz az, bulmacalarınız zor ve üstelik diğer zorluk seviyelerinde size sunulan bazı bulmacaları çözmeden geçebilme şansı expert seçeneğinde yok. Gizli nesneler tamamen hikâyeye uygun olarak konulmuş. Örneğin bir resim atölyesinde kılıç, yay aramak gibi kel alaka nesneler yok. Bunun yerine sahneye uygun olarak nesneler gizlenmiş. Örneğin resim atölyesinde fırça ve boya aramak gibi daha anlamlı eylemlerde bulunuyorsunuz. Fakat gizlenmiş nesneleri bulmak o kadar da kolay değil. Etrafa çok dikkatli bakmanız gerekiyor. Siz bir nesneyi yana yakıla ararken hiç ummadığınız bir yerden çıkabiliyor. Mesela duvardaki bir resim tablosunda. Siz tabloyu kendine has bir resim zannederken, resimdeki nesneler aslında sizin aradığınız nesneler olabiliyor yani oldukça dikkatli bakmanız gerekiyor.

Nesneler ve mekânlar tamamen hikâyeye uygun olarak ilerliyor. Bir malikânenin önünde bulduğunuz nesneleri, malikânenin içine girdiğinizde bir bulmacayı çözmek için kullanıyorsunuz. Yani her şey bir biri ile bağlantılı ve en ufak bir ipucunu bile atlamamak gerekiyor. Bir de “Key Items” adı verilen nesneler var. Adından da anlaşılacağı üzere kapıları, kilitleri, kasaları açmak için kullanacağınız nesneler “Key Items” olarak geçiyor. Ama “key” denilince ortalıkta anahtar aramayın çünkü bu anahtar bazen bir kılıç olabiliyor. Bunu anlayabilmek için hikâyeyi iyi takip etmeniz gerekiyor.

Mezardaki bulmacayı çözdükten sonra mezarı kılıç ile açınca şaşırmayın diye söylüyorum. Oyun bir birini takip eden ve her biri diğerinden daha eğlenceli ilerleyen bölümden oluşuyor. Bunlar; The Knight and the Dogs The Archway and the Fire The River and the Skeleton The Spider and Vines The Eagle and the Chains Bonus Bölümler ilerledikçe işlerin zorlaşacağını da hatırlatalım. Ama emin olun çok eğleneceksiniz. Oyun gerek çizimleri gerek hikâyesi ile sizi kendisine bağlayacak ve bitirene kadar başından kalkmak istemeyeceksiniz. Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyacımız olduğu bu günlerde gizli nesne bulma oyunu olan Echoes of the Past oynamak size oldukça iyi gelecek ve dinlendirecektir. Keyifli oyunlar. Mutlaka deneyin.

Echoes of the Past: The Revenge of the Witch Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows XP / Vista / 7 / 8
İşlemci : 800 Mhz
Ram : 512 MB
Harddisk Alanı : 660 MB
Ekran Kartı : DirecX uyumlu
DirectX : 9.0
Artıları
  • Yaratıcı bulmacalar
  • Süper görsel efektler
  • Zekayı zorlayıcı
Eksileri
  • Zayıf hikaye

Ekran Görüntüleri

Tanıtım Videosu

Youtube

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

Wolfteam ikon Wolfteam Wolfteam oyunu Aeria Games firması tarafından üretilmiş, online bir FPS oyunudur. FPS yani First Person Shooting, manası da elinizde silahla karşınızdakilere ateş..
League of Legends ikon League of Legends League of Legends, 2009 tarihinde Riot Games tarafından yayınlanan ve çıktığı ilk günden bu yana tüm dünyada en çok oynanan online oyunlar..
Hidden Identity Chicago Blackout Hidden Identity Chicago Blackout Hidden Identity Chicago Blackout isminden de anlaşılacağı gibi saklanmış bir gizli kimliği bulmak amacı taşıyor. PopCap Games tarafından çıkan oyun içinde barındırdığı..
1912 Titanic Mystery 1912 Titanic Mystery 1912 Titanic Mystery, yıllar önce Titanik adlı bir geminin tarihin en büyük gemi kazalarından birini geçirmesinin ardındaki gizemi konu alan bir gizli..
Hide and Secret Hide and Secret Hide and Secret, Anarchy Enterprises tarafından hazırlanan küçük boyutlu gizli obje bulma oyunudur. Oyundaki baş karakterler Will Scout ve Anna Lyze karakterlerine yardım..
Hidden Expedition: Amazon Hidden Expedition: Amazon Hidden Expedition: Amazon oyunu Big Fish Games tarafından yayınlanan gizli obje bulma tabanlı macera oyunudur. Oyunun adından da anlaşılacağı gibi Amazonlara yapılan..
2163 kez indirildi
Etiketler: ,


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :