BloodLust Vampire ShadowHunter

BloodLust Vampire ShadowHunter

LisansDeneme Sürümü 0TL
Dilİngilizce
Dosya Boyutu698 MB
İşletim SistemiWindows XP, Vista, 7, 8
Eklenme TarihiNisan 13th, 2016
Hemen indir (698 MB)
2217 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(4 votes, average: 2,75 out of 5)
Loading...Loading...

ShadowHunters adlı cadılar meclisinin son üyeleri kendilerini imparator adında bir vampir lordu tarafından terörle yoğrulmuş bir şehirde yeniden dirilmiş halde bulurlar. Her ne kadar geçmişin karanlık izlerinden sıyrılmaya çalışsalar da her zaman ileriye bakmaktadırlar. Her kazandıkları zaferle güçlenirler ama yetenekleri ne kadar artarsa insanlıktan o kadar uzaklaşmaktadırlar. Gittikçe kendilerini daha da vampirleşmiş yaratıklar olarak bulurlar. En sonunda kendilerine meydan okuyan yine kendileri olur, bu şekilde devam mı edecekler yoksa bir yerde buna dur deyip karanlık güçlere karşı mı savaşacaklar? Siz hangisini seçerdiniz?

BloodLust oyununda savaşçı, hırsız veya cadı karakterlerinden birisini seçebilirsiniz. Daha sonra karakterinizle oldukça derin zindanları, pasajları, sığınak bodrumlarını, tünelleri, kanalizasyonları ve mağaraları dolaşıp keşfedeceksiniz. Bu yerlerde karşınıza gizemler, tuzaklar, nadir de olsa ganimetler ve çatışmak için bolca düşman çıkacak.

Oyunun genel özelliklerine bakacak olursak;

 • Kadın veya Erkek Vampir olarak Cadı, Hırsız, Savaşçı sınıflarından birini seçerek oynama
 • Kendi vampir ailenizi oluşturarak bu aileye babalık yapma
 • Vampir disiplini, yetenekleri, becerileri ve özellikleri öğrenme ve kazanma
 • Tekrar oynanabilme imkanına sahip dinamik ganimet sistemi
 • Linear olmayan evren sayesinde kendi yolunuzu çizme imkanı
BloodLust Vampire ShadowHunter Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows XP, Vista, 7, 8
İşlemci : 2.0 Ghz Dual-Core CPU
Ram : 4 GB RAM
Harddisk Alanı : 4 GB
Ekran Kartı : ATI Radeon HD 2600 / NVIDIA GeForce 240, 610, 8600 ve üzeri, 512 MB
DirectX : 9.0c
Artıları
 • İlgi çekici yetenek sistemi
 • Ganimet çeşitliliği
 • Vampir atmosferi iyi yansıtılmış
Eksileri
 • Dövüş kısımları ilgi çekici değil
 • Sıkıcı zindanlar var
 • Yetersiz yapay zeka
 • Amatör sunum

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

Wolfteam ikon Wolfteam Wolfteam oyunu Aeria Games firması tarafından üretilmiş, online bir FPS oyunudur. FPS yani First Person Shooting, manası da elinizde silahla karşınızdakilere ateş..
League of Legends ikon League of Legends League of Legends, 2009 tarihinde Riot Games tarafından yayınlanan ve çıktığı ilk günden bu yana tüm dünyada en çok oynanan online oyunlar..
The Slenderman’s Shadow: Elementary The Slenderman’s Shadow: Elementary The Slenderman’s Shadow: Elementary, Marc Steene ve Wray Burgess isimli iki geliştirici tarafından geliştirilmiş Slenderman efsanesinin korkutucu atmosferini kullanarak çıkarılmış bir oyundur. Daha önce..
Power Drill Massacre Power Drill Massacre Karanlıkta bir manyak tarafından takip edilmek sizi ne kadar geriyor? Bunu öğrenmenin kolay yolu oyunu indirip korku dolu atmosfere bir an önce..
A Vampyre Story A Vampyre Story Autumn Moon Entertainment firması tarafından geliştirilen ve Crimson Cow firması tarafından yayınlanan A Vampyre Story, macera türünde kalite bir oyun olarak karşımıza..
Dracula 3 The Path of the Dragon Dracula 3 The Path of the Dragon Kazıklı Voyvoda İş Başında Kafayı gizem ve bulmaca ile bozmuş olan Microids, bu kez karşımıza Bram Stoker’in romanından uyarlama olarak beyaz perdeye..
Etiketler: ,


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :