Chicken Invaders 3 Christmas Edition

Chicken Invaders 3 Christmas Edition

LisansDeneme Sürümü 0TL
Dilİngilizce
Dosya Boyutu9.3 MB
İşletim SistemiWindows XP / 7 / 8 / Vista
Eklenme TarihiOcak 1st, 2016
Hemen indir (9.3 MB)
6104 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(5 votes, average: 2,20 out of 5)
Loading...Loading...

Dünyayı istila etmeye çalışan tavuklar bu sefer yılbaşında saldırıyor. Siz de uzay geminiz ile uzayda yol alarak hem bu tavuklardan, hem onların korkunç tavuklar şeklindeki makine bosslarından hem de yumurtalarından kaçınarak onlara ateş ederek dünyayı kurtarmaya çalışıyorsunuz. Vurduğunuz tavuklardan düşen güçlendiricileri yakalayarak hem uzay geminizi daha güçlü hem de silahlarınızı daha büyük ve etkili hale getirebilirsiniz.

Artıları
  • Hızlı tempolu oynanış
  • Eğlenceli grafikler
  • Eğlenceli bosslar
Eksileri
  • Yeni pek bir şey yok

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

Wolfteam ikon Wolfteam Wolfteam oyunu Aeria Games firması tarafından üretilmiş, online bir FPS oyunudur. FPS yani First Person Shooting, manası da elinizde silahla karşınızdakilere ateş..
League of Legends ikon League of Legends League of Legends, 2009 tarihinde Riot Games tarafından yayınlanan ve çıktığı ilk günden bu yana tüm dünyada en çok oynanan online oyunlar..
Insaniquarium Insaniquarium Insaniquarium, küçük ama eğlenceli bir akvaryum oyunu. Oyunda 4 farklı akvaryumda değişik balık türleri ile oynayabileceğiniz 20 farklı bölüm bulunuyor. Oyunda balık satın..
Tasty Blue Tasty Blue Tasty Blue oyununda doymak bilmeyen bir iştahı olan küçük bir akvaryum balığı olarak oyuna başlıyorsunuz. Sahibi tarafından fazla yem verildikten sonra bir..
Chicken Invaders 5 Chicken Invaders 5 Chicken Invaders 5 oyunu, uzaylı dev tavukların dünyayı istila etmeye çalıştığı sizin de onları uzay geminiz ile vurarak yok ettiğiniz zevkli bir..
Dynomite Deluxe Dynomite Deluxe Dynomite Deluxe, çağlar öncesinin dinozorlarının fırlattığı dinamitlerle dinozor yumurtalarını patlatmaya çalıştığı eğlenceli bir küçük oyundur. Yumurtaları patlatabilmeniz için 3 aynı renkte yumurtayı yan yana..


Chicken Invaders 3 Christmas Edition Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. yigit dedi ki:

    slm tavukları vurmak çok zevkli.

YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :