Democracy 2

Democracy 2

LisansDeneme Sürümü 0TL
Dilİngilizce
Dosya Boyutu30.9 MB
İşletim SistemiWindows XP / 7 / 8
Eklenme TarihiOcak 8th, 2016
Hemen indir (30.9 MB)
1945 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...Loading...

Democracy 2, en üst düzeyde politik strateji ve simülasyon oyunudur. Oyunda ülkedeki her vatandaşın sadakati, motivasyonu ve arzuları simüle ediliyor. Oyunda ülkenin başkanı olarak gelen vergilerle vatandaşların isteklerini dengeli bir şekilde yerine getirmeye çalışmak sizin göreviniz.

Oyunda dilerseniz ülkenizi yeşil dostu bir cennet haline de getirebilirsiniz, isterseniz kapitalist sistemin her noktada baş gösterdiği bir metropol haline de getirebilirsiniz. Tüm bu kararları alırken karşıt grupları bastıracak yetenekleriniz de olması gerekiyor. Vatandaşların ayrıcalıklarını ortadan kaldırıp suç oranını düşürmek de oyunda sizin görevlerinizden. Tabi ki politikanın gereklerinden birisi olan komşu ülkelerle diplomatik ilişkileri yürütmek de oyundaki görevleriniz arasında.

Oyunun kulağa çok karışık geldiğine bakmayın. Oyunun iyi planlanması ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kolaylıkla anlaşılabilir bir oyun sizleri bekliyor. Oyunun sıra tabanlı yapısında hamlelerinizi iyice planlayarak yapmanız gerekiyor.

Artıları
  • Öğretici kısmı iyi
Eksileri
  • Yapılacak çok irili ufaklı iş var
  • Sıkıcı oynanış


Democracy 2 Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. reheval dedi ki:

    yav bunun türkçesini yükleyin ne zmandır bekliyom diğer siteler para istiyor bir siz beleşe indirtiyorsunuz

YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :