Dungeon Hunter Champions: Epic Online RPG ikon

Dungeon Hunter Champions: Epic Online RPG

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...

Dungeon Hunter Champions Epic Online RPG 2018 yılında Gameloft tarafından yapılan yenilikçi bir aksiyon RPG oyunudur. Dungeon Hunter Champions Epic Online RPG ile 5v5 PvP savaşlarla eğlenceyi doruk noktalara çıkarabileceksiniz. Oyunun hem pc hem de mobilde oynanması ve geçiş yapılabilmesi oyunun en büyük artılarından.

Oyun diğer Gameloft oyunları gibi büyük bir oyuncu kitlesine hitap ediyor. Gerçek zamanlı PvP savaşlarının yanı sıra yapacağınız savaşlar sonucunda şan ve şöhret kazanın. Rakiplerinizi de birer birer eleyin.

Oyunda 250’ den fazla karakterin bulunuyor ve her bir karakterin kendine has özellikleri var. Kendinize en uygun kahramanı seçerek özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Oyun sadece 5v5 takım savaşlarıyla da kalmıyor Dungeon Hunter Champions Epic Online RPG aynı zamanda topluluğa katılıp birlikte acımasız boğa şeytan kral ve hırçın yaşlı Suna gibi büyük ve zorlu rakiplere karşı savaşıp büyük ödülleri kazanabiliyorsunuz. Bu canavarların yanı sıra ejderha gibi çok daha güçlü rakipleri de alt ederek ücretsiz bir şekilde efsanevi teçhizat edinme şansınız var.

Oyunun en sevilen özelliği ise kendi arkadaşlarınla kurabileceğin loncayla keyifli zamanlar geçirmek ve 5v5 ezeli savaşın tadını çıkarmak. Dungeon Hunter Champions Epic Online RPG oyununda bulunan karakterlerle de sınırlı kalmayıp her geçen zamanda yeni karakterler yapılmakta ve oyuna eklenerek oyuna yeni bir atmosfer katmakta. Bu şampiyonlardan da kendi isteğinle seçeceğin kahramanı geliştirerek daha iyi bir hale getirebilir, savaşlarda da bu geliştirmenin farkını görebilirsin.

En son Oca 23, 2019 tarihinde güncellenmiştir.

Artıları
  • Hızlı tempolu oynanış
  • Çok sayıda karakter
  • PC ve mobil arası geçiş
Eksileri
  • PC'de oynarken oyundan atma olabiliyor

Dungeon Hunter Champions: Epic Online RPG Tanıtım Videosu

Dungeon Hunter Champions: Epic Online RPG oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Dungeon Hunter Champions: Epic Online RPG YAPILAN YORUMLAR