Brawl Stars PC ikon

Brawl Stars PC

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 47 / 3,92
Loading...

Cep telefonlarının efsane olmuş çok oyunculu aksiyon oyunu Brawl Stars’ı artık PC’nizde daha akıcı ve klavye mouse kullanarak oynayabileceksiniz. Üstelik bunu en son Android sistemine sahip olarak yapacaksınız.

Daha önce Clash Royale ve Clash of Clans gibi bağımlılık yaratan mobil oyunları ile tanıdığımız Supercell firmasının en yeni ve şu aralar en çok popüler olan oyunu Brawl Stars hızlı ve aksiyon dolu bir şekilde diğer oyunculara karşı yaptığınız savaşları konu alan etkileyici bir oyun. Oyun size dilerseniz tek başınıza, dilerseniz diğer oyuncularla takım halinde savaşabileceğiniz oyun modları sunuyor. Bu modların her biri 3 dakikadan daha kısa süren maçlar içeriyor.

Oyunda bulunan modlar şu şekilde;

3’e 3 Elmas Kapmaca: Bu oyunda 3’e 3 takımlar halinde 10 elmasa ulaşan ilk takım kazanıyor. Elmaslar da öldürdüğünüz düşmanlardan düşüyor.

3’e 3 Savaş Topu: Çok ilgi çekici bir mod, futbol sahasına benzer bir şekilde dizayn edilmiş bir sahada futbol topunu karşı takımın kalesine gol olarak atıp kazanmaya çalışıyorsunuz. 2 gol atan takım kazanıyor.

Hesaplaşma: Burada her oyuncu kendi başına çevredeki güçlendiricileri toplayarak diğerlerini öldürüp son kalan olmaya çalışıyor.

3’e 3 Soygun: Bir yandan kendi kasanızı doldurmaya çalışırken bir yandan da rakibinizin kasasını boşaltmaya çalıştığınız oyun modu.

3’e 3 Ödül Avı: Düşmanlarınızı öldürdükçe yıldız kazandığınız bu oyun modunda en fazla yıldıza sahip olan takım kazanıyor.

Donma ve takılmalara elveda deyip telefonda oynayanlara avantaj sağlamaya hazırsanız bunu nasıl yapacağınızı açıklayalım:

1. “Hemen indir” butonuna basarak indirme sayfasına yönleneceksiniz, karşınıza çıkan sayfadan “Brawl Stars indirin ve PC’de oynayın” butonuna tıklayıp dosyayı indireceğiniz sayfaya geçin.

2. Açılan sayfada “Brawl Stars indir” butonuna tıklayın ve inmesini bekleyin. Bir kaç dakika sonra “BlueStacks installer” isimli bir dosyanın inmiş olması gerekiyor.

3. BlueStacks installer kurulumu için indirdiğiniz dosyaya çift tıklayın ve kuruluma geçin.

4. Kurulumun sonuna geldiğinizde bilgisayarınıza bir program kuracak ve bu program sanki sizin android telefonunuzmuş gibi bir ekran açacak. Bu ekranda Gmail adresiniz ile oturum açarak tıpkı bir android telefon kullanıyormuş gibi düşünebilirsiniz.

5. Karşınıza Brawl Stars yükleme ekranı gelecek, yükle dediğinizde emülatörün içine oyun kurulmuş olacak.

6. Oyuna girişte tuş kombinasyonlarını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

En son Nis 22, 2019 tarihinde güncellenmiştir.

Artıları
  • En son Android sürümü
  • Takılma ve donma yok
  • Mouse ve klavye ile oynayabilme
Eksileri
  • Neredeyse yok

Brawl Stars PC Tanıtım Videosu

Brawl Stars PC oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Brawl Stars PC YAPILAN YORUMLAR