Kayıt Ol veya Giriş Yap
Kullanıcı Adı Şifre Şifremi Unuttum
Farming Simulator 14

Farming Simulator 14

LisansÜcretsiz 0TL
Dilİngilizce
Dosya Boyutu67 MB
İşletim SistemiWindows 8.1 / 10
EklenmeNisan 23rd, 2018 by
Hemen indir (67 MB)
7785 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(15 votes, average: 4,27 out of 5)
Loading...Loading...

Farming Simulator 14 Giants Software tarafından yayınlanan çiftçilik simülasyon oyunudur. Farming Simulator serisi bu türün en çok bilinen ve en çok oynanan oyunlarıdır.

Farming Simulator 14 oyunu serinin önceki oyunlarına oranla yenilenmiş bir görünüş ve menüler sunuyor. Bunun yanı sıra önceki oyunlarda bulunmayan araçlar da eklenerek kullanabileceğiniz araç türü iki katına çıkarılmış. Tüm bu araçlar orijinal olarak Krone, Lamborghini, Kuhn ve Amazone gibi gerçek dünyadaki üreticilerinden modelleri alınarak oluşturulmuş. Oyunun görselleri ve akıcılığı da oyundan zevk almanızı sağlayacak kadar yeterli.

Oyunda kendi çiftliğinizde kendi tarlalarınızı kendi araçlarınızla ekip biçerek topladığınız hasatlardan para kazanmayı ve bu parayla da çiftliğinizi ve araçlarınızı geliştirmeyi amaçlıyorsunuz. Oyunda yapacağınız görevler öğretici bölümde size gösteriliyor. İlk olarak bir biçerdöver ile tarlanızdaki ürünleri topluyorsunuz ve dolduğunda arkasına bir römork getirerek ona boşaltıyorsunuz. Römorku getirebilmek için ilk önce traktörle römorka gidip bağlıyorsunuz ve daha sonra bunu biçerdöverin öğüttüğü ürünlerin kasaya dolmasını sağlamak için yan tarafına götürüyorsunuz. Hasat edip traktörün römorkuna yüklediğiniz bu ürünleri dilerseniz markette hemen satabiliyor ya da siloya depolayabiliyorsunuz. Markete gitmek için traktörle yola çıkın ve trafiğe de dikkat ederek haritadaki yönlendirmeleri takip edip markete gidin. Markete ürünü sattığınızda paranız direk olarak hesabınıza geçiyor. Bu şekilde ilerleyerek değişik aletler ve değişik görevler yerine getirip para kazanmaya devam edebilirsiniz.

Oyunun Özellikleri

  • Yüksek detaylı 3D grafikler
  • İşlerinizi kolaylaştıracak bilgisayar tarafından kontrol edilen asistanlar
  • Kanola, buğday, mısır gibi ürünleri ekerek elde ettiğin ürünleri markette satabilme
  • Saman, kepek ve ot satarak para kazanma
  • Kendi ineklerinizi kendi otlarınızı biçip kurutup balyalayarak hazırladığınız yemlerle besleyip sütlerini satma
Artıları
  • Çeşitli çiftlik araçlarını kullanabilme
  • Düşük dosya boyutu
  • Görev çeşitliliği
Eksileri
  • Ürün çeşidi az
  • Mobil için üretildiğinden bilgisayar için çok detaylı gelmeyebilir

Ekran Görüntüleri

Tanıtım Videosu

Youtube
PegiTüm yaşlar için uygun

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

Wolfteam ikon Wolfteam Wolfteam oyunu Aeria Games firması tarafından üretilmiş, online bir FPS oyunudur. FPS yani First Person Shooting, manası da elinizde silahla karşınızdakilere ateş..
League of Legends ikon League of Legends League of Legends, 2009 tarihinde Riot Games tarafından yayınlanan ve çıktığı ilk günden bu yana tüm dünyada en çok oynanan online oyunlar..
Farming Simulator 17 Farming Simulator 17 Farming Simulator 17 oyununda modern bir çiftçinin sahip olabileceği tüm araç gereçleri kullanarak yapabileceği tüm çiftçilik faaliyetlerini uygulayabileceğiniz en gelişmiş çiftçilik simülasyonuna..
Agrar Simulator 2013 Agrar Simulator 2013 Agrar Simulator 2013 oyunu tıpkı Farming Simulator 2013 oyununda olduğu gibi oyunculara traktör kullanarak yükler taşıma fırsatı veriyor. Oyun Tuscany, Alpler ve..
Farming Simulator 2013 Farming Simulator 2013 FS 2013 oyunu, bu zamana kadar yapılmış en geniş ve en kapsamlı çiftçilik simulator oyunu olarak kayıtlara geçiyor. Giants Software firması simulasyon..
Farming Simulator 2011 Farming Simulator 2011 Farming Simulator 2011, Giants Software tarafından geliştirilip yayınlanan çiftçilik simülasyon oyunudur. Kendi türünün en çok satan oyunu olan Farming Simulator 2011 oyunu yeniliklerle..
7785 kez indirildi


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :