Trackmania 2 Lagoon İndiriliyor

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 441 / 4,08
Loading...
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

Nadeo tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayınlanan Trackmania 2 Lagoon araba yarışı türünde bir oyun.

Deniz, kum, güneşle bezenmiş tropikal bir ormanda saatte 300 km ile yarıştığımız oyunda en iyi hattı bulmaya çalışarak arabalar çarpışmadan, atlamalar gerçekleştiriyoruz. Gerçeğe benzer duvarlar, kavşaklar ve farklı yollarla oyunda oyuncuya eğlenceli bir yarış sunuluyor. Oyunu tek başımıza oynayabileceğimiz gibi çok fazla çevrimiçi oyuncu ile de oynama imkanı sağlayan çoklu kullanıcı modu bulunması da oyuna kalite katan bir başka etken. Ek olarak tekli oyuncu modunda 65 farklı görev bulunması da oyuna zenginlik katmış.

Altı farklı oyun modu, çok çeşitli aktivitelerle eğlenceli, kolay ama bir o kadar da yarış oyunlarında ustalık gerektiren Trackmania 2 Lagoon’da zamana karşı yarışıyorsunuz. Oyunda özellikle bazı bölümleri geçmek gerçekten bir hayli zor ve bu yüzden bazı bölümleri tekrarlamak zorunda kalmak da mümkün. Oyunu diğer yarış oyunlarından ayıran en önemli özelliklerinden biri ise muhteşem bir tropikal ormanda güzel bir oyun deneyimi sunuyor olması.

Oyunda bulunan editör vasıtasıyla kendi yarıştığımız yerleri parçalar halinde birleştirerek yeni yarış pistleri oluşturabiliyoruz. Bunun yanında diğer oyuncuların oluşturduğu pistleri kullanabilmemize de imkan tanınması oyundaki pist çeşitliliğini oldukça artırıyor. Oyunun bize bu imkanı sağlaması genel olarak araba yarışlarının bir süre sonra düştüğü sıkıcılık ve oyunu oynamama isteğini de hemen hemen ortadan kaldırıyor ve oyuncuya güzel bir oyun deneyimi sunuyor.

Oyun grafiksel olarak oyuncuya gayet kaliteli bir oyun deneyimi sunuyor. Sesler ve müzikler de grafiklerle birleşerek oyun atmosferine girmeye kolaylaştıracak cinsten.

Trackmania 2 Lagoon, grafikleri, görselliği ve çok sayıda farklı piste sahip olması gibi özellikleriyle araba yarışı türünde keyifli bir oyun arayanlar için gayet kaliteli bir alternatif.

Trackmania 2 Lagoon Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows Vista / 7 / 8.1 / 10
İşlemci : Çift çekirdekli Intel veya AMD 2 GHz
Ram : 2 GB
Harddisk Alanı : 2 GB
Ekran Kartı : 512 MB
DirectX : 10
Artıları
  • Yola daha çok tutunan yeni kavrama sistemi
  • Hayranlık uyandırıcı grafikler
  • Oldukça güzel bir çevre
  • Muhteşem özelliklere sahip pist editörü
Eksileri
  • Arabayı yönlendirmek zorlaştırılmış