Var mısın Yok musun Oyunu ikon

Var mısın Yok musun Oyunu

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 8 / 4,00
Loading...

Acun Ilıcalı’nın ülkemize getirdiği klasik “Var mısın? Yok musun?” yarışmasının oyunu. Bu oyun flash bir oyun olduğu için bilgisayarınızın özellikleri hiç önemli değil. İster bilgisayarınızdan tek bir dosya indirerek flash player yardımıyla açabilir, isterseniz bu oyunu internet üzerinden oynayabilirsiniz.
Var mısın yok musun “Sun oyun” firması tarafından geliştirilmiş ve açılan ilk ekranda Acun Ilıcalı’nın gençlik halini anımsatan bir fotoğraf var mısın yok musun yazısı ile üç farklı buton bizleri karşılıyor.

Varım!

Varım butonuna bastığınızda oyun başlıyor. Oyun grafikleri fena sayılmaz. Bu tarz iki boyutlu oyunlarda daha çok arkadaşlarla beraber veya yalnız oynadığınızda grafiklerden çok istatistikler önem kazanır. Oyunda dört adet 500.000, bir adet 250.000, 1 adet 150.000, bir adet 100.000 büyük ödüllerinden yine 1 liraya kadar giden rakamlar var. Oyuna başladığında kendinize bir kutu seçiyorsunuz ve oyun kendinize seçtiğiniz kutuyla başlıyor. Hemen arkasından 6 adet kutu açmanız bekleniyor. Seçtiğiniz kutulardan çıkan meblağlara göre temsili Hamdi Bey size teklifte bulunuyor.

6 kutu sonra Acun Ilıcalı’nın sesiyle Hamdi Bey’in telefonu yanıtlanıyor. Hemen akabinde, Hamdi Bey’in teklifi karikatür balonları içinde yazıyla aktarılıyor. Karşımıza çıkan butonlar sayesinde Hamdi Bey’in teklifini kabul veya reddediyoruz. Hamdi Bey’in teklifini kabul ettiğimizde de oyun bitiyor.

Sonrasında ise sırasıyla 5 ve 4 kutu açtıktan sonra Hamdi Bey’in teklifleri alınıyor. Kabul edilmemesi durumunda 3 kutu daha açılıyor ve Hamdi Bey’den yeniden teklif alınıyor. Kabul edilmemesi durumunda 2 kutu daha açıldıktan sonra teklif alınıyor. Son 1 kutu kaldığında teklif yapılıyor ve Hamdi Bey’in teklifi kabul edilmemesi durumunda, oyun otomatik olarak kutunuza gidiyor ve kutunuzdaki tutarı kazanıyorsunuz. Hamdi bey’in teklifine varım demeniz durumlarında teklif tutarını kazanıyorsunuz ve oyun otomatik kutunuzdaki parayı gösteriyor.

Oyunun iyi ve kötü tarafları

Oyun güzel bir vakit öldürücü. Alt tarafta sürekli bir müziğin çalmaması oyunu oynarken size bilgisayarınızdan farklı müzikler çalmanıza imkan tanıyor ve başınızı ağrıtmıyor. Flash bir oyundan beklentilerimizi karşılayan bu oyun muhtemelen Android ve iOS tabanlı tablet ve telefonlardan açılamayacaktır. O platformlar için uygulamalarının araştırılmasında fayda var.

En son Ağu 22, 2018 tarihinde güncellenmiştir.

Artıları
  • Sevilen yarışma programı
  • Basit oynanış
Eksileri
  • Tekrar eden oynanış

Var mısın Yok musun Oyunu Tanıtım Videosu

Var mısın Yok musun Oyunu oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Var mısın Yok musun Oyunu YAPILAN YORUMLAR