Land of the Dead indir | İndir Oyunu
Land of the Dead

Land of the Dead

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu130 MB
İşletim SistemiWindows XP / 7 / 8
Eklenme TarihiŞubat 6th, 2016
0.00 Lira
Hemen indir (130 MB)
352 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (0 oy ile: 0,00 / 5, oylandı)
Loading...Loading...

Land of the Dead oyunu aynı isimli zombi korku filminden konusunu almış bir FPS korku oyunudur. Oyun senaryo olarak filmden önce gerçekleşen olayları işliyor. Zombi salgınının ilk çıkışı ile başlayan olayları konu alan oyunda oyuncular çiftçi Jack’in gözünden oynuyorlar.

Jack’in tarlası yaşayan ölüler tarafından istila edilmiştir ve Jack burada mahsur kalmıştır. Komşu tarlaların da terk edilmiş olduğunu gören Jack bir yardım bulma ümidi ile şehre gitmeye karar verir. Fakat şehirdeki manzara da çiftliktekinden pek farklı değildir. Sonraları Jack şehirde bulunan güvenli bir bölgeyi öğrenecek ve oraya gitmeye çalışacaktır.

Oynanış anlamında sizi zaman zaman geren, zaman zaman da ekranın olmayacak yerlerinden fırlayan zombilerle anlık tansiyonu tavan yaptıran sahnelerle karşılaşabilirsiniz. Oynanış herhangi bir FPS oyunundan farklı değil. Ateşli silahlar ve saldırı silahları kullanarak zombileri haklamaya çalışıyorsunuz.

Oyunun grafikleri biraz donuk görünüyor ve hareketleriniz sanki yavaş yavaş gerçekleşiyormuş gibi gelebilir. Oyundaki zombilerin yapay zekası yok diyebiliriz. Zaten zombi filmlerinden de gördüğümüz zombilerin pek zekaya sahip olduğunu söyleyemeyiz. Oyunda neredeyse her zombinin aynı sesleri çıkarması biraz sıkıcı olmuş. Genel olarak ortalamanın çok üzerine çıkamamış sizi bekliyor.

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

Age of Empires 3 Türkçe Yama Oluşturacağınız stratejinin savaşın gidişatına tesir edeceği oyun olan Age of Empires 3 oyunu Türkçe yamasıyla beraberiz. Askerlerinizi bölgelere gönd...
Crashday Yazı gelecek
Attack on Pearl Harbor Pearl Harbor filmlere dahi konu olmuş Japonya ve Amerika arasında gerçekleşen ve Japonların kamikaze uçaklarının tarihe kazınmasını sağlamış hafızalar...
Etiketler: , , ,