Nightmares from the Deep: The Cursed Heart

Nightmares from the Deep: The Cursed Heart

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu341 MB
İşletim SistemiWindows XP / 7 / 8
Eklenme TarihiMayıs 16th, 2016
0.00 Lira
Hemen indir (341 MB)
1014 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(0 oy ile: 0,00 / 5, oylandı)
Loading...Loading...

Korsan oyunlarını sevenler için hazırlanmış, Karayip Korsanları tarzındaki bu oyunda Karayip denizinde korsanlara karşı mücadele etmeyeceğiz. Gemileri yağmalayıp, onların müreddebatı ile savaşmayacağız. Oyunda daha çok puzzle tarzı bulmacaları ve gizemleri çözmeye odaklanacağız.

Oyunumuza başlarken öncelikle 2 tane zorluk seviyesinden birini seçmemiz gerekiyor. Bunların biri normal mod, diğeri ise expert yani uzman mod. Oyun tarzınıza göre bu ikisinden birini seçebilirsiniz. Fakat oyun tek kişilik bir oyun olduğundan zor seviyede oynamanızı tavsiye etmekteyim. Oyunumuzun hikayesi ilk olarak bir müzede başlıyor. Günümüz dünyasında her şeyin olup bittiği zamandan 300 sene sonrası. 300 sene önce bir korsanın denize atılıp öldürülmesi ve 300 yıl sonra tekrar onun cesedinin sular altından çıkarılması. Fakat lanetlenmiş kalbi onu tekrar hayata döndürüyor ve gizemli olaylar bu andan itibaren başlıyor. Şunu söylemekte yarar var eğer İngilizce’niz gerçekten de iyi değilse hiç bu oyunu oynamaya kalkışmayın. Çünkü bir bulmaca çözme oyunu olduğu için mektuplarda yazanlar, size verilen talimatlar v.s başınızı büyük ölçüde ağrıtacaktır.

Oyunumuzun kahramanı müzede çalışan bir bayan ve müzeye yeni getirilen korsan bedeniyle ve eşyalarıyla oldukça da ilgili. Bu eşyalarda bir gizem olduğunu düşünüyor ve bundan tam 300 sene öncesine zamanda bir yolculuğa çıkıyor. Son derece kaliteli olan grafikler ve mantığınızla, dikkatinizi son derece zorlayan bölümleri ile Nightmares from Deep: The cursed Heart yani derinden gelen kabuslar: lanetli kalp oyununda keyifli vakit geçireceğinizden ve çözdüğünüz her bulmaca ile tarihin aydınlatılmasına yapacağınız katkıdan dolayı mutlu olacağınıza eminim. Oyundaki karakterlerin sesleri ve müzik gayet başarılı yapılmıştır. Oyunda fazla grafik ve sistem özelliği istemediğinden hemen hemen her bilgisayarda çalışabilir.

Korsan gemisi kaptanı olan Henry Remington’un yaşam hikayesi son derece ilginçtir. Çünkü 18 yüzyılda Karayip denizlerinde terör estirmiş bu kaptan, İngilizlere büyük kayıplar verdirmiştir. Sonunda öldürülmüştür fakat lanetlenen kalbi günümüzde bile atmaya devam etmektedir. Oyunda etkileşebileceğiniz şeyler mikroskop ile gösterilmektedir. Detaylara yaklaşabilir ve bulmacaları daha rahat çözebilirsiniz. Unutmayın ki şeytan her zaman ayrıntıda gizlidir.

Nightmares from the Deep: The Cursed Heart Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows XP/Windows Vista/Windows 7
İşlemci : 1.6 GHz
Ram : 1 GB
Harddisk Alanı : 1058 MB
Ekran Kartı : 128 MB
DirectX : 9.0
Artıları
  • Etkileyici senaryo
  • Gizem üst noktada
Eksileri
  • Daha uzun olabilirdi


Nightmares from the Deep: The Cursed Heart Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. elgun diyor ki:

    suuuuuuuper

YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :