Serious Sam 2

Serious Sam 2

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu239 MB
İşletim SistemiWindows XP / 7 / Vista
Eklenme TarihiKasım 23rd, 2015
Hemen indir (239 MB)
19855 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(50 votes, average: 4,58 out of 5)
Loading...Loading...

Serious Sam deyince aklına ne geliyor derseniz. Şu anda açıp oynamak diyebilirim. Çok özlemişim bu oyunu. Serious Sam deyince hemen aklımda garip garip bir sürü yaratık geliyor. Bu yaratıkların hepsini öldürdük rahata erdik derken şimdi de ikinci oyun hikayesiyle geldi. Serious Sam 2’de tam dünyayı kurtardık derken şimdi bir de diğer gezegenler çıktı.
Oyun başlarken bir konsey bizi görevlendiriyor. Bir uzay gemisinin içine tıkıp gönderiyorlar. Farklı farklı gezegenlere gideceğimiz bu serüvende Sam karakteri yine FPS görünümünde. FPS bir oyun dedik ama diğerini aratmayacak nitelikte olmuş oyun.

Daha ilk oyunun esnekliğini ve grafik motorunun düşlerini her oyuna gelmesi yönünde kurarken. Serious Sam 2’de bizi mest edecek grafik motoruyla karşımıza çıkıyor. Oyun genelde açık arazilerde geçtiği için tertemiz bir arazide en sondaki bir bina bile kusursuz görünüyor. Güneş ışıklarının arada sırada yüzünüze vurması da gerçeklik ve ışık bakımından oldukça başarılı. Kapalı mekanlarda da görseller açık alanda olduğu gibi gayet başarılı. FPS oyun olduğu için kamera açılarına siz karar veriyorsunuz. Sistem gereksinimlerini karşılamanız durumunda grafiklerde incecik bir bozulma dahi yaşanmıyor. Tek kötü yanı da bu olsa gerek çünkü sistem gereksinimleri hayli yüksek.

Grafik motorunun başarısı aynı zamanda fizik modellemelerine de yansımış Bir kutuya ateş edildiğinde veya düşmanınıza ateş etmeniz durumunda her ikisi de geriye fırlıyor. Şiddeti iyi ölçümlenmiş bir fizik motoru diyebiliriz. Öyle ki Çevrenizdeki ağaçlara ateş ederek onları parçalayabiliyorsunuz. Bir çatışma sonrasında yeşil bir arazi içinde yaptığınız çatışma çorak bir araziye dönüşebiliyor. Etraftaki tüm ağaçları parçalayabiliyorsunuz. Fizik modellemesinin doğurduğu bulmacalar ise çözememeniz durumunda sizi çileden çıkarabilir. Kapıyı açmak için bir mekanizmanın üzerinde durmanız durumunda yetişemeyip kapı kapanıyor fakat bir kutu alıp mekanizmaya koymanız mümkün kılınmış ve ilk oyuna göre oldukça geliştirilmiş. Ayrıca patlayan bir varili düşmanlarınızın üzerine gönderip ateş etmeniz durumunda her tarafı yerle bir edebiliyorsunuz.

Genel olarak Serious Sam 2 üstün grafikleri fizik motoruyla siz oyuncuların beğenisine çıkmış gibi görünüyor. Zevk alarak oynayacağınız bu oyunun sonunda kullanılan sesler ve müzikler sebebiyle başınız ağrıyabilir daha düşük seslerde oynamanız bizden tavsiyedir. İyi oyunlar dileriz.

Etiketler: , , ,


Serious Sam 2 Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

 1. YALÇIN diyor ki:

  elinize sağlık. o kadar site gezdim sizin gibi güzel site bulamadım gerçekten. çoğu site yalancı ve link halinde indirmeleri var. tek tıkla indiriyoruz işte. başarılarınızın devamını dilerim.

 2. emir diyor ki:

  oyun süper oynamanızı tavsiye ederim arkadaşlar…

 3. ibrahim halil diyor ki:

  elinize saglık oyun süper.

 4. onur diyor ki:

  elinize sağlık indi fakat açılmıyor sam2.exe tıkladığım zaman açılıyor siyah ekran veriyor

 5. Furkan diyor ki:

  selam sağol muhtemelen açılacak seni bana tavsiye ettiler

 6. farum diyor ki:

  inşalah güzeldir indiryom

 7. Mustafa Yiğitçe diyor ki:

  helal olsun çalıştı :)

 8. BadRay diyor ki:

  indiriyorum bakalım hatasız inecek ve sıkıntısız çalışacak mı.. Bu oyunun hastsıyım ben

 9. utku diyor ki:

  admin bakarmısın win 10 olurmu lutfen cevap

 10. habil diyor ki:

  bakalım açılcakmı yüklüyom ama açılır bence ben güveniyom

 11. habib diyor ki:

  1,05ghz olurmu acil cevap verin

 12. Selahattin diyor ki:

  Merhaba admın tesekkur ederım cok guzel oyun yapmıssın ama turkce modu ıcınde yuklu olsa ıyı olurdu bu oyun kadar zevklı oyun yok

YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :