Titan Siege

Titan Siege

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu16 MB
İşletim SistemiWindows 7 64 bit
Eklenme TarihiOcak 22nd, 2017
Hemen indir (16 MB)
3580 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(13 votes, average: 4,62 out of 5)
Loading...Loading...

Titan Siege, COG Publish Limited tarafından geliştirilen ve Consala Games tarafından Türkçeleştirilerek Türkiye’deki oyuncularla buluşturulan bir MMORPG oyunudur. Çin merkezli MMORPG oyunları piyasada gittikçe çoğalıyor. Klasik RPG unsurlarını genişletip içine aksiyon ve etkinlikler ekleyerek bu türü daha cazip ve çok oyunculu hale başarı ile getiriyorlar. Titan Siege oyununda da normal rol yapma elementleri başarı ile işlenirken, gemi savaşları ve kale savunma görevleri gibi haftalık etkinlikler oyuncuları sürekli güncel tutmak için yayınlanıyor.

Oyunda dilerseniz tek başınıza hareket edebiliyorsunuz ama oyundaki klan sistemi çok gelişmiş olduğu için klanlarla da oynamayı tercih edebilirsiniz. Oyundaki klan ağacı sistemi benzer RPG oyunlarından alışık olduğunuz bir özellik. Oyunda seçebileceğiniz karakterler arasında büyücü, okçu, katil ve şifacı gibi değişik özelliklere sahip karakterler yer alıyor. Oyundaki meslek sistemi size mancınık, akrep gibi araçlar yapma yeteneği kazandırarak savaşlarda avantajlı duruma geçmenizi sağlıyor.

Titan Siege Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows 7 64 bit
İşlemci : Intel DualCore i3 ve üzeri
Ram : 2 GB
Harddisk Alanı : 4 GB
Ekran Kartı : GeForce 8600 serisi ve üzeri
DirectX : 9
Artıları
  • Bu tür için iyi grafikler
  • Kusursuz bir dünya
Eksileri
  • Çeşitli buglar mevcut

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

League of Legends League of Legends League of Legends, 2009 tarihinde Riot Games tarafından yayınlanan ve çıktığı ilk günden bu yana tüm dünyada en çok oynanan online oyunlar..
Legend of Ares Legend of Ares Legend of Ares, MGame tarafından geliştirilip 2009 yılında kapatılma kararı alınmış, Redfox Games firması tarafından yeniden yayımlanan 3 boyutlu ve oynaması ücretsiz..
Dragon`s Prophet Dragon`s Prophet Dragon`s Prophet oyununda 450’den fazla ejderha türünden birini yakalayarak eğitip geliştirirken onu sürebiliyorsunuz. Oyun Mmorpg türünde ama pet sistemi üzerine dayalı bir..
Dungeons & Dragons Online Dungeons & Dragons Online Dungeons & Dragons Online oyununda tehlike ve macerayı aynı anda sunan bir dünyaya tanıklık edeceksiniz. RPG tabanlı bu çok kullanıcılı online oyun,..
Aion Online Aion Online Gameforge firması tarafından piyasaya çıkan ve Metin2 oyunu ile oldukça benzer özelliklere sahip olan Aion Online oldukça güzel MMORPG oyunlarından birisidir. İlk..
Etiketler: ,


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :