World of Kings – Dawn of Fog

World of Kings – Dawn of Fog

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu633 MB
İşletim SistemiWindows 8 / 8.1 / 10
Eklenme TarihiKasım 9th, 2017
Hemen indir (633 MB)
2388 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(6 votes, average: 3,67 out of 5)
Loading...Loading...

World of Kings – Dawn of Fog kendi kalenizi ve şehrinizi oluşturup düşmanlarla savaşmak için kuvvetlerinizi geliştirdiğiniz strateji oyunudur. Türkçe dil desteği bulunmaması büyük bir eksi olsa da kolay oynanışı sayesinde bu soruna takılmayabilirsiniz.

Oyun online multiplayer olarak oynanan bir oyun ve başladığınızda bölgenizi seçerek oynamaya başlayabiliyorsunuz. Oyunda düşmanlarınızla savaşacağınız gibi kendinize müttefik kuvvetler de bulabilirsiniz. Oyun aynı zamanda bilgisayar, tablet ve cep telefonu ile uyumlu olduğu için çok fazla oyuncu sayısı ile üst düzey bir rekabet ortamı sunuyor.

Oyunda ana kalenizi, askerlerinizin konaklayacağı kışlaları, düşmana karşı sizi koruyacak kale hisarlarınızı, askerlerin tedavi olacağı hastanenizi ve daha bir çok binayı oluşturup upgrade edebilirsiniz. Bunların hepsi kalenizin güçlenip diğer oyuncuların istilasına karşı koyabilmesini sağlar. Bunların yanı sıra yeni taktikleri ve yeni zırhları bulmak için teknolojik araştırmalar geliştirebilirsiniz. Itemlerin özelliklerini geliştirmek için yararlanabileceğiniz icat sistemi de oyunda yer alıyor.

Savaş alanından bahsetmek gerekirse, güçlerinizi gerçek zamanlı PvP mücadeleleri için hazırlamalısınız. Ayrıca ortalıkta dolaşan devasa canavarlar, devler ve ak yürüyenlerle savaşarak onlardan da ganimet elde edebilirsiniz.

Oyunda kaynakların doğru kullanımı ve kaynak toplama da ayrı bir etken. Şehriniz ve ordunuz için yeterli kaynakları sağladığınızdan emin olmalısınız. Oyun size üst düzey rekabet ortamında MMO tarzında bir mitoloji yolculuğu gibi gelecek.

Artıları
  • Gerçek zamanlı mücadele
  • İcat geliştirme sistemi
Eksileri
  • Kaynak yönetimi zorlayıcı
  • Bazı yüklenme sorunları

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

League of Legends League of Legends League of Legends, 2009 tarihinde Riot Games tarafından yayınlanan ve çıktığı ilk günden bu yana tüm dünyada en çok oynanan online oyunlar..
Tiger Knight: Empire War Tiger Knight: Empire War Tiger Knight: Empire War, Milattan önce 3. Yüzyıldaki Çin’de geçen imparatorluk savaşlarını konu alan PvP odaklı aksiyon strateji MMO oyunudur. Oyunun yapımcılığını..
Crush Online Crush Online Son dönemde yükselişe geçen ve neredeyse her ay bir yenisi çıkan MOBA türüne ciddi oyunlar gelmeye devam ediyor. Crush Online da bu..
Warrior Kings Warrior Kings Savaşın kralları… Habil ve Kabilden beri savaş, varlığını sürdürmektedir ve dünyanın sonu gelinceye kadar bunun böyle devam edeceğini tahmin edebiliriz. Her ne..
Armies of Exigo Armies of Exigo Armies of Exigo, Black Hole Entertainment tarafından 2004 yılında geliştirilen ve EA Games tarafından yayıncılığı üstlenilen gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. Oyunu..


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :