Crazy Machines 2

Crazy Machines 2

LisansDeneme Sürümü 0TL
Dilİngilizce
Dosya Boyutu349 MB
İşletim SistemiWindows XP / 7 / 8 / Vista
Eklenme TarihiAralık 6th, 2015
Hemen indir (349 MB)
1946 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...Loading...

Crazy Machines 2, Crazy Machines serisinin 2. oyunudur. Oyundaki amaç çeşitli makineler, düzenekler, çılgın deneyler ve icatlar yaparak gelişmektir.

Mesela bir duvar üzerine platform oluşturup orada yollar ve geçit noktaları yapabilir, bunların üzerine engeller vs. ekleyerek oyunu zorlaştırabilir ve daha pek çok fikir oluşturarak hayal gücünüzü geliştirebilirsiniz. Ayrıca oyunda size verilen görevdeki düzenekleri yaparak nasıl oynandığına dair bilgi alabilir ve oyunun yapısını çözebilirsiniz. Yaratıcılık ve hayal gücünü kullanmayı seven oyuncuların vazgeçilmezlerinden bir tanesi olan bu oyun ile kendi yeteneklerinizi ispatlayabilir ve belki de gerçek hayatta yapabileceğiniz yeni düzenekler ve makineler yapabilirsiniz.

Oyun içerisinde pek çok enerji seçeneği kullanılabilir durumda. İsterseniz su enerjisi ile treninizi ilerletin isterseniz elektrik ile yolunuza hız kesmeden devam edin. Ayrıca oyun içerisinde çeşitli karakterler de oluşturarak onları platform üzerinde test edebilir ve ilginç fikirlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kısacası oyun aklınızdaki olağanüstü fikirleri, makineleri düşünüp, tasarlayıp sanal bir ortamda yapıp test etmenizi sağlıyor. Hayal gücünüzü ve yaratıcılığınızı zorlayarak bir yandan zihinsel gelişiminizi olumlu yönde etkiliyor.YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :