DarkStory Online ikon

DarkStory Online


DarkStory Online, klasik RPG oyunlarından esinlenen 2D 16-bit ortaçağ fantezi MMORPG‘dir. Oyunda benzersiz sınıf mekaniği, zindanlar, kooperatif görevleri, işçiliği, toplanma, meslekler ve PvP bulunuyor.

DarkStory Online’da Dragonia’nın devasa ve canlı 16-bit 2D dünyasını keşfetmek için yüzlerce saat harcayın. Canavarları avlayın, zindanları keşfedin, ejderhalara binin, yerel kasaba halkına yardım edin, arkadaşlar edinin ve birden çok kıtada seyahat ederken ilginç karakterlerle tanışın. Her biri benzersiz yeteneklere ve mekaniğe sahip altı oynanabilir sınıf arasından seçim yapın ve bir kez ustalaştığınızda size savaşta avantaj sağlayacak karakter gelişimleri sağlayın. PvP Battle Arena’da zorlu görevler ve bosslar için arkadaşlarınızla oynayın veya dövüş becerilerinizi birbirinize karşı gösterin. Kaynaklar için madencilik yapın, bitki örtüsünü toplayın ve silah, zırh ve diğer yararlı öğeler ve sarf malzemeleri yapmak için gereken malzemeleri stoklamak için balık tutmaya gidin. İlk öldürdüğünüzde çetelerin düşürdüğü canavar kartlarını toplayarak içinizdeki tamamlayıcıyı tatmin edin veya belirlenen hedefleri tamamlayarak başarıların kilidini açın.

DarkStory Online Temel Özellikler:

  • 16-bit 2D MMORPG – kooperatif görevleri, meslekler, zanaatkarlık ve PvP dahil olmak üzere tam özellikli bir MMORPG’nin tüm süslemeleriyle klasik RPG oyununu ve görsellerini deneyimleyin.
  • Eşsiz Sınıf Mekaniği – oynanabilir sınıfların her biri, onları tipik RPG oyunlarından ayıran benzersiz yetenekler ve oyun öğeleri içerir.
  • Canavar Kartları – bir yaratığı ilk öldürdüğünüzde canavar kartlarının kilidini açın. Oyundaki her canavarı avlayarak canavar kart koleksiyonunuzu tamamlayın.
  • Co-op Play ve PvP – Battle Arena’da görevleri ve zindanları üstlenmek veya gerçek zamanlı PvP savaşlarında birbirinizle mücadele etmek için diğer oyuncularla gruplaşın.
  • Toplama, Balıkçılık ve Üretim – çeşitli yararlı öğeler üretmek için kullanılabilecek kaynaklar için toplayın, madencilik yapın ve balık tutun.

En son Kas 6, 2022 tarihinde güncellenmiştir.

DarkStory Online Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows XP
İşlemci : Intel Core 2 Duo/AMD Athlon 64 X2 2.4 Ghz veya üzeri
Ram : 4 GB
Harddisk Alanı : 500 MB
Ekran Kartı : GeForce 8600 GT/ATI Radeon HD 3450
DirectX : DirectX
Artıları
  • Klasik RPG görünümü ve hissi
  • Düşük sistem gereksinimleri
Eksileri
  • 16 bit grafikler
  • Sınırlı beceriler ve özelleştirme seçenekleri

DarkStory Online Tanıtım Videosu

DarkStory Online oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

DarkStory Online YAPILAN YORUMLAR