Silkroad Online ikon

Silkroad Online

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 26 / 4,33
Loading...

İnternetten oynanabilen online oyunlar arasında önemli bir yeri olan Silkroad Online bilgisayar başına sizi bağlayacak özellik ve niteliğe sahip bir oyun. Zamanının önemli ticaret merkezlerinden birisi olan İpek Yolu’nu merkeze alan oyun içerisinde 3 farklı görev yer alıyor. Bu heyecan verici oyunda isterseniz kervancı, isterseniz de hırsız oluyorsunuz. Bu görevlerde de yapmamız gereken vazifeler bulunuyor. Mmorpg tarzında bir oyun olan oyun, profesyonel bir ekip tarafından sürekli güncellendiği için, uzun süreler sıkılmadan oynayabilirsiniz. Joymax firması, Mmorpg tarzındaki oyunlarda ne kadar başarılı olduğunu bu oyunla bir kez daha göstermiş oldu.

Özellikle dünya çapında oyuncu profillerini ağırlaması ile birlikte oyunun rekabet düzeyi de yükseldi. Ülkemizde de gereken ilgiyi gören Silkroad, 2009 yılında en iyi online oyun seçilmişti. Silkroad üzerine bir çok hile sitesi ve forumlar Türkçe olarak kuruldu veya büyük forumlarda mutlaka bir Silkroad bölümü yer aldı. SRo adı da verilen oyunun en güzel yanı ise tamamen ücretsiz bir oyun oynama ortamına sahip olması. Tabi ki bazı özellikler ve itemler para ile satılıyor ama, illa para kullanarak alacaksınız diye size dayatılmıyor.

Silkroad, bir çok oyuncunun ilk tercihleri arasında yer alan, bağımlılık düzeyi yüksek, kendini yenileyen ve çok büyük bir oyuncu tabanına sahip köklü bir oyun. Oyunu henüz denememiş olanlara şiddetle öneririz.

En son Nis 19, 2019 tarihinde güncellenmiştir.

Silkroad Online Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows 2000, XP, Vista
İşlemci : Pentium 3 800MHz veya üzeri
Ram : 256 MB
Harddisk Alanı : 4 GB
Ekran Kartı : GeForce2 / ATI 9000
DirectX : DirectX 9
Artıları
 • Şehirler çok fantastik görünüyor
 • Bir sürü farklı yetenek mevcut
 • 13 ten fazla sınıf mevcut
Eksileri
 • Diğer MMORPG oyunlara çok benziyor.
 • Karışık ilerleme sistemi

Silkroad Online Tanıtım Videosu

Silkroad Online oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Silkroad Online YAPILAN YORUMLAR
 • Sefa
  3 sene önce

  yiğit bro lol 2009 ve csgo değil de cs 1.6 15 seneyi aşkın süredir var piyasada. Silkroad da bu oyunlardan fazla eski değil 😀

 • Yiğit
  4 sene önce

  PUH Gençlik Bitmiş Bizim Zamanımızda Böyle Oyunlar Vardı Ne O Öyle Yok Lol,Csgo Falan Feşmekan Abim Çarı Açar Bana Bırakır Okula Giderdi Ne Oynardım Beee Şimdi O Günleri Arıyoum Galiba Son Günlerde Black Desert Diye Bir Oyun Var O Böyle Şeylerin Peşinde Silkroada Çok Benziyor Ama Tutmaz Premium Oyuncıları Ve Normal Oyuncuları Çok Ayırmışlar.