Ragnarok Journey

Ragnarok Journey

LisansÜcretsiz 0TL
Dilİngilizce
Dosya Boyutu250 MB
İşletim SistemiWindows XP ve üzeri
Eklenme TarihiEkim 6th, 2017
Hemen indir (250 MB)
3688 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(3 votes, average: 3,67 out of 5)
Loading...Loading...

Ragnarok Journey, WarpPortal tarafından yayınlanan RPG yani yani rol yapma türünde ve çoklu kullanıcılı olarak oynanan bir oyun.

Oyun, çok sayıda kullanıcısı ve seveni olan Ragnarok Online oyunun geliştirilmiş ve eklentilerle desteklenmiş bir versiyonu olarak karşımıza çıkıyor. Konusunu İskandinav Mitolojisinden alan oyunda karakterimizin özelliklerini belirleyen güç, çeviklik, dayanma gücü, zeka, ustalık, sağlık ve şans gibi çeşitli parametreler bulunuyor. Saldırı ya da savunma esnasında bu özelliklere dikkat ederek yapacağımız hamle için çeşitli stratejiler geliştirmemiz gerekiyor. Mitoloji, canavarlar ve esrarengiz büyülerle karşılaştığımız oyunda ilginç bir dünya bizleri bekliyor. Swordsman, Mage, Thief, Archer, Acolyte ve Merchant adında 6 farklı sınıfın bulunduğu oyunda bu ilginç dünyayı keşfetmeye çalışıyoruz.

Ragnarok’un fantastik dünyasını keşfederken arkadaşlarınızla ilginç yerlerde ilginç seyahatlar yapıyorsunuz ve zindanlara düşerek buradan kurtulmak için inanılmaz bir savaş veriyoruz. Kahramanımızı oluşturma ve kendi isteğimize göre özelleştirme imkanına sahibiz. Bu noktada yaptığımız seçimlerle karakterimizin daha üst sınıflara yükselmesini de sağlıyoruz. Bununla birlikte oyunun heyecanlı ve zevkli yerlerinden biri de MVP canavarlarını aramak ve onları yok etmeye çalışmak. Arkadaşlarımızla birlikte yaptığımız bu arama sonucunda bulduğumuz canavarları yok etmek için diğer oyuncularla inanılmaz bir rekabete giriyoruz. Bu oyunun belki de en zevkli noktalarından birini oluşturuyor.

Oyun fena olmayan grafiklere sahip fakat daha iyi grafiklere sahip olsa daha iyi bir görsel sunum olması mümkün olabilirdi. Oyunun kontrolleri ise oldukça rahat ve bu durum oyuna iyi bir oynanabilirlik getirmiş durumda.

Ragnarok Journey sahip olduğu özelliklerle RPG türünde oyun arayanlar için gayet kaliteli bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor.

Ragnarok Journey Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows XP ve üzeri
İşlemci : Intel Pentium 3+ veya AMD Athlon 64
Ram : 1 GB
Harddisk Alanı : 250 MB
Ekran Kartı : 16MB
DirectX : 8.1
Artıları
  • Mesleki yükselmeler
  • Manuel yetenek ve istatistik yükseltme
  • Ragnarok Online evreni
Eksileri
  • Tipik bir browser tabanlı MMORPG
  • Grafikler sıkıntılı

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

Wolfteam ikon Wolfteam Wolfteam oyunu Aeria Games firması tarafından üretilmiş, online bir FPS oyunudur. FPS yani First Person Shooting, manası da elinizde silahla karşınızdakilere ateş..
League of Legends ikon League of Legends League of Legends, 2009 tarihinde Riot Games tarafından yayınlanan ve çıktığı ilk günden bu yana tüm dünyada en çok oynanan online oyunlar..
Mobius Final Fantasy Mobius Final Fantasy Square Enix tarafından geliştirilen ve yayınlanan Mobius Final Fantasy, RPG yani bir karakterin yerine geçerek rol alınan bir video oyunudur. 2015 Haziran..
Revelation Online Revelation Online Revelation Online, sonsuz bir dövüş ortamı sunan üst düzey grafiklere sahip bir MMORPG oyunudur. Oyunda neredeyse tüm RPG oyunlarında olduğu gibi çeşitli..
Titan Siege Titan Siege Titan Siege, COG Publish Limited tarafından geliştirilen ve Consala Games tarafından Türkçeleştirilerek Türkiye’deki oyuncularla buluşturulan bir MMORPG oyunudur. Çin merkezli MMORPG oyunları piyasada..
GodsWar GodsWar IGG tarafından hazırlanan GodsWar oyunu Yunan mitolojisinden karakterlerle oynama imkanı sunan bir MMORPG oyunu. Oyun klasik MMORPG oyunlarında olduğu gibi pet sistemini..


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :