Road Attack ikon

Road Attack


Road Attack küçük boyutlu ve üstten görünümlü küçük araba oyunudur. Oyunda yolda giderken diğer arabalara çarpmadan ilerleyerek bölüm sonuna gelmeye çalışıyorsunuz. Eski atarilerin sevilerek oynanan bu araba oyununu nostalji yapmak isteyenler bilgisayarda da oynayabilirler.

Atarideki versiyonuna göre hem grafik hem de oynanış açısından bazı geliştirmeler mevcut. Yoldaki araçları patlatabilmek için silahlarınız bulunuyor ve yoldaki engellere takılmadan ilerlemeniz gerekiyor. Yolda karşınıza çıkan silahları toplayarak karşınıza çıkan araçlara değişik silahlarla saldırabilirsiniz. Bir yandan diğer düşman arabalarla mücadele ederken süreye de dikkat etmelisiniz çünkü zamana karşı da yarışıyorsunuz.

Oyunun grafikleri öyle muhteşem değil ama düşük sistem özellikleri olan eski bilgisayarlarda oynanabilecek ve bir kaç zevkli saat geçirmenizi sağlayacak bir oyun. Oyunda sürekli tekrar eden bir kaç adet müzik bir zaman sonra sıkıcı gelebiliyor, bu durumda müziğin sesini kısmayı düşünebilirsiniz. Yaşı küçük olan oyuncular oyunu daha zevkli bulabilirler.

En son May 6, 2021 tarihinde güncellenmiştir.

Artıları
  • Eski atari oyununu bilgisayarda oynayıp nostalji yapma imkanı
Eksileri
  • Çok çok eskimiş grafikler

Road Attack Tanıtım Videosu

Road Attack oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Road Attack YAPILAN YORUMLAR