THW Simulator 2012

THW Simulator 2012

LisansDeneme Sürümü 0TL
Dilİngilizce
Dosya Boyutu112 MB
İşletim SistemiWindows XP / Vista / 7 / 8 / 10
Eklenme TarihiOcak 1st, 2017
Hemen indir (112 MB)
18951 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(43 votes, average: 4,47 out of 5)
Loading...Loading...

THW Simulator 2012 oyunu, bir teknik yardım ekibinin çeşitli görevlerini yerine getirmeye çalıştığınız bir simülasyon oyunudur. Oyunda kazı makinesi, kepçe, minibüs, vinç ve kurtarma botu gibi araçları kullanarak çeşitli felaketlerde mahsur kalmış insanları kurtarıp çevreyi de toparlayarak hayatı normale dönüştürmeye çalışıyorsunuz.

Oyunun grafikleri fena sayılmaz ve konu itibarı ile eğitici bir oyun diyebiliriz. Ama oyunda eksik olan aksiyon kısmı iyi oturtulamamış. Sadece yardım ekibi simülasyonu yapıyorsunuz, sizden bağımsız olan araçlar ve her şey yerinde duruyor. Yani oyunda bir şey olacaksa onu sizin yapmanız lazım, yoksa bir şey olmuyor. Yine de simülasyon türünü sevenler eğlenerek oynayabilir.

THW Simulator 2012 Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10
İşlemci : Pentium 4 2 GHz
Ram : 1 GB
Harddisk Alanı : 250 MB
Ekran Kartı : 256 MB (GeForce 8600 GT veya üstü)
DirectX : 9
Artıları
  • Geniş araç seçenekleri
  • Eğitici içerik
  • İnsanlara yardım etme duygusu
Eksileri
  • Çok durağan
  • Her şey size bağlı

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

Wolfteam ikon Wolfteam Wolfteam oyunu Aeria Games firması tarafından üretilmiş, online bir FPS oyunudur. FPS yani First Person Shooting, manası da elinizde silahla karşınızdakilere ateş..
League of Legends ikon League of Legends League of Legends, 2009 tarihinde Riot Games tarafından yayınlanan ve çıktığı ilk günden bu yana tüm dünyada en çok oynanan online oyunlar..
Rescue Team 6 Rescue Team 6 Rescue Team 6 oyununda, arama kurtarma ve yardım ekiplerine katılıp bir kahraman olmaya çalışıyorsunuz. Oyunda her biri cesur yardımseverlerden oluşan bir ekibe..
Rescue 2013 Everyday Heroes Rescue 2013 Everyday Heroes Biz her gün kahramanız… Bulunduğumuz coğrafyada, kahramanlık dendiğinde aklımıza Polis ya da Asker gelir. Bu mesleklerden birisine dâhil olunduğunda potansiyel kahramansınızdır. Filmlerde,..
Emergency 2012 Emergency 2012 Emergency 2012 Deep Silver tarafından geliştirilen bir kurtarma ekibi simülasyonudur. Oyunda kurtarma ekiplerinin yönetimi sizin elinizde ve çeşitli lokasyonlardaki çeşitli felaketlere siz..
Fire Department 1 Fire Department 1 Fire Department 1 oyununda yangınlarla mücadele eden bir itfaiye ekibinin başındaki kişi sizsiniz. Oyunda oynayabileceğiniz 34 farklı görev bulunuyor. Bu yangınlar bir..
Etiketler: ,


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :