Aliens vs. Predator 2

Aliens vs. Predator 2

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu158 MB
İşletim SistemiWindows XP / 7 / 8
Eklenme TarihiNisan 5th, 2016
Hemen indir (158 MB)
1780 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(1 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...Loading...

Aliens vs. Predator 2 aynı isimli kült sinema filminin konusunu alarak Monolith Productions tarafından FPS bir bilgisayar oyununa dönüştürülmüştür. Filmi seyredenler filmdeki karakterleri iyi bilirler, İnsanlar, Avcılar ve Yaratıklar. Oyunda da bu üç tipten birisini seçerek oyuna başlıyorsunuz. Her karakterin farklı hedefleri, farklı silahları ve farklı yetenekleri bulunuyor. Single Player modunda seçim yaptığınız karaktere ve onun yeteneklerine göre dizayn edilmiş levelleri oynuyorsunuz.

Eğer insan olarak oynarsanız bir donanma askeri olarak Alien ve Predatörlere karşı asker silahları ile savaşıyorsunuz. Donanma askerleri savunma zırhı giyebiliyor, görüntü yoğunlaştırıcı, el feneri ve işaret fişeği kullanarak karanlıkta görüşünü arttırabiliyor.

Predator olarak oynarken, Predator filmlerinden alışık olduğunuz bilek bıçakları, fırlatma diskleri, omuza yerleştirilmiş enerji silahları kullanabiliyorsunuz. Alien ve insanlara göre çok daha fazla dayanıklıdır ve çok daha yükseklerden düşmeye karşı dirençlidir. Ayrıca Predatorler bir pelerin kullanarak görünmez hale gelebilirler.

Alien olarak oyuncular oyunun çevre ortamını serbest bir biçimde gezerek keşfedebilirler. Çünkü Alien duvarlarda ve tavanda gezinebilir. Ama Alien’ın hiç bir silahı yoktur ve silah olarak sadece pençelerini, çenesini ve kuyruğunu kullanmak zorundadır. Alien, insan ve Predator’e göre en hızlı olan karakterdir.

Oyunun grafikleri 2002 yılında çıkan oyunlara göre çok daha ilerde olsa bile günümüzdeki grafiklere kıyasla biraz modası geçmiş. Oyundaki korku ve heyecan atmosferini destekleyen sesler ve efektler oldukça başarılı bir şekilde eklenmiş.

Artıları
 • İçine çeken oynanış
 • 1 oyunda 3 oyun var gibi
 • Başarılı multiplayer
Eksileri
 • Aşırı bug var
 • Yetersiz grafikler
Etiketler: ,


Aliens vs. Predator 2 Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

 1. yasinboz diyor ki:

  admin windos xp nedemek ve ayrıca neden bütün oyunlar windos yedide çalişyor?

  • Admin Admin diyor ki:

   Windows XP bir işletim sistemi, oyunlar Windows 7’de çalışacak şekilde geliştirildiği için çalışıyor.

YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :