Aliens vs. Predator 2 indir | İndir Oyunu
Aliens vs. Predator 2

Aliens vs. Predator 2

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu158 MB
İşletim SistemiWindows XP / 7 / 8
Eklenme TarihiNisan 5th, 2016
0.00 Lira
Hemen indir (158 MB)
102 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (0 oy ile: 0,00 / 5, oylandı)
Loading...Loading...

Aliens vs. Predator 2 aynı isimli kült sinema filminin konusunu alarak Monolith Productions tarafından FPS bir bilgisayar oyununa dönüştürülmüştür. Filmi seyredenler filmdeki karakterleri iyi bilirler, İnsanlar, Avcılar ve Yaratıklar. Oyunda da bu üç tipten birisini seçerek oyuna başlıyorsunuz. Her karakterin farklı hedefleri, farklı silahları ve farklı yetenekleri bulunuyor. Single Player modunda seçim yaptığınız karaktere ve onun yeteneklerine göre dizayn edilmiş levelleri oynuyorsunuz.

Eğer insan olarak oynarsanız bir donanma askeri olarak Alien ve Predatörlere karşı asker silahları ile savaşıyorsunuz. Donanma askerleri savunma zırhı giyebiliyor, görüntü yoğunlaştırıcı, el feneri ve işaret fişeği kullanarak karanlıkta görüşünü arttırabiliyor.

Predator olarak oynarken, Predator filmlerinden alışık olduğunuz bilek bıçakları, fırlatma diskleri, omuza yerleştirilmiş enerji silahları kullanabiliyorsunuz. Alien ve insanlara göre çok daha fazla dayanıklıdır ve çok daha yükseklerden düşmeye karşı dirençlidir. Ayrıca Predatorler bir pelerin kullanarak görünmez hale gelebilirler.

Alien olarak oyuncular oyunun çevre ortamını serbest bir biçimde gezerek keşfedebilirler. Çünkü Alien duvarlarda ve tavanda gezinebilir. Ama Alien’ın hiç bir silahı yoktur ve silah olarak sadece pençelerini, çenesini ve kuyruğunu kullanmak zorundadır. Alien, insan ve Predator’e göre en hızlı olan karakterdir.

Oyunun grafikleri 2002 yılında çıkan oyunlara göre çok daha ilerde olsa bile günümüzdeki grafiklere kıyasla biraz modası geçmiş. Oyundaki korku ve heyecan atmosferini destekleyen sesler ve efektler oldukça başarılı bir şekilde eklenmiş.

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

Fifa 99 Electronic Arts bir çok oyun stüdyosuna sahip olan oldukça büyük bir oyun yapım şirketi. Zaten bunu artık hepimiz biliyoruz. Electronic Arts, kendisin...
GTA 1 GTA oyunu aksiyona bağımlı olanlar için çok ayrı bir öneme sahiptir. Onun için serinin ilk versiyonu olan GTA 1 indirmek her gta cı için kaçınılmaz bi...
Etiketler: ,