SKILL: Special Force 2

SKILL: Special Force 2

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu19.3 MB
İşletim SistemiWindows XP / 7 / 8
Eklenme TarihiMayıs 19th, 2016
0.00 Lira
Hemen indir (19.3 MB)
12082 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(34 votes, average: 4,24 out of 5)
Loading...Loading...

S.K.I.L.L Speacial Force 2, Dragonfly tarafından geliştirilmiş ve 2013 yılında Gameforge tarafından piyasaya sürülmüş birçok oyunculu birinci şahıs nişancı oyunu. Yeni haritaları ve çeşitli modları ile piyasaya çıkan oyunda ister tek başınıza, isterseniz de arkadaşlarınızla beraber bol çatışmalı, aksiyonlu, keyifli vakit geçirebilirsiniz. Çok oyunculu birinci şahıs nişancı oyunlarında, yetenekleriniz, refleksleriniz, hızlı karar verebilmeniz, iyi nişan alabilmeniz gibi birçok faktör başarınıza etki eder. Bu piyasaya el atmak isteyen Gameforge, insanları bolca mutlu edecek bir oyunla daha karşımızda.

Oyunda bir çok silah bulunuyor. Her silahın kendine göre avantajları ve dezavantajları var. Hiç şüphesiz, eğer iyi bir oyuncu olmak istiyorsanız, bu silahların hepsiyle iyi oynayabilmeniz gerekiyor. M4A1, 5.56 milimetrelik bir silah. Hafif sayılabilecek bir silah olan bu silah, bir şarjörde 30 mermi barındırıyor. Seneler öncesinden Counter Strike oyununda da en önemli silahlardan biri olabilmişken, bu oyunda da yine aynı şekilde önemli bir silah. AK-103, hepimizin bildiği, Keleş adını verdiğimiz AK-47 silahının daha hafif versiyonu. 7.62’lik, 30 mermi kapasiteli bir silah. M14EBR, uzun menzili olan, 7.62 milimetrelik bir silah. Bir şarjöründe 10 mermi bulunan bu silahla, çatışmalara girmektense pusuya yatarak oynamak daha mantıklı. AUG A3 her ne kadar oyunda en sevilen silahlardan birisi olmasa da, iyi kullanan bir insanın ellerinde harikalar yaratabilecek bir potansiyele sahip. 5.56 mm’lik bu silahımız da 30 mermi kapasitesine sahip. FAMAS’da yine oyunun pek sevilmeyen silahlarından birisi. Bir M4A1 seviyesinde değil maalesef. Yine de yerine göre tercih edilebilecek bir konumda. SCAR-H, kesinlikle, kontrolsüz güç, güç değildir sözünün vücut bulmuş hali. Bu silah, iyi kullanan birisi için çoğu açıdan en iyi silahlardan birisidir. Kullanması zor olsa da, eğer bu silaha hâkimseniz, rakiplerinize kolaylıkla üstünlük sağlayabilirsiniz. HK417, 30 mermi kapasiteli ve oyunda ki en dengeli silahlardan birisidir.

Herkesin kullanabileceği bu silahla da etkili olabilirsiniz tabi. Tamamen oyuncunun tercihine kalmış. K2, verdiği hasarı düşük de olsa, 1 şarjöründe 30 mermi kapasitesi olan ve sevilen bir silahtır. Orijinalinde Korelilerin imal ettiği bir silah olan K2, her ne kadar oyunun yapımcıları koreli olduğu için oyuna eklenmiş diye düşünülse de, iyi ki eklenmiş. Oynaması gayet keyifli bir silah. SG 551 ise, 30 mermi kapasiteli, etkili bir silah. Yine oyunun en dengeli silahlarından bir tanesi de bu silah. K3 ise, oyunumuzda, bir şarjör de 75 mermi bulunduran, taraya taraya orlalığı dağıtayım kafasındakiler için uygun güzel bir silahtır. Yine aynı şekilde, taraya taraya oynamak isteyenler için uygun diğer silahlar, HK 23E, L86A1, RPK-74, M249 SPW, dur. Bu silahların içerisinde en yüksek hasarı veren RPK-74, en düşük hasarı veren M249 SPW’dur. Yalnız M249 SPW aynı zamanda, içlerinde en yüksek isabet oranına sahip olan silahtır. Oyunumuzda ayrıca, birçok keskin nişancı silahı, pompalı silahlar, tabancalar, bombalar, pompalı silahlar, yay, arbalet, bıçak, kısacası bir birinden farklı onlarca silah bulunuyor. Daha önce de söylediğim gibi, eğer iyi bir oyuncu olmak istiyorsanız, bütün bu silahlarla iyi oynamanız gerekiyor.

Etkili bir şekilde kullanıp, takımınızla beraber koordine bir halde oynayıp, kendi stratejilerinizi etkili bir halde gerçekleştirebilmeniz gerekiyor. İlk söylendiğinde kolay gibi gelse de, bunları etkili bir şekilde kullanmak son derece zor. Her ne kadar ülkemizde Çok Oyunculu Birinci Şahıs Nişancı oyunu denince ilk akla gelen oyun Counter Strike: Global Offensive olsa da, S.K.I.L.L Speacial Force 2’de bir çok turnuvası bulunan ve dünya çapında oynanan bir oyundur. Eğer bu oyunların Counter Strike’ın tekelinde olmasından sıkılmış yada alternatif oyunlar arıyorsanız ya da sadece güzel ve oynanabilir bir oyun bakıyorsanız, tercih edebileceğiniz güzel bir oyun. Profesyonel oyuncularını turnuvalarda izleyebileceğiniz, belki de onlardan birisi olabileceğiniz bir yol. Tabi ki sadece arkadaşları ile yada yalnız başına keyifli vakit geçirmek isteyenler de tercih edebilir. Tercih sizin.

SKILL: Special Force 2 Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows XP / 7 / 8
İşlemci : Pentium 4 3.0GHz / Athlon XP 3000+
Ram : 1 GB
Harddisk Alanı : 4 GB
Ekran Kartı : GeForce 6600 / Radeon 9550
DirectX : 9
Artıları
  • Para harcamadan da mücadelenin içinde kalınabiliyor
  • Oyun modları ilgi çekici
Eksileri
  • Orijinallik eksiği var
  • Tüm silahlar eşit güçte değil


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :