Point Blank ikon

Point Blank


Tüm dünyada Project Blackout ismi ile tanınan ülkemizde ise Point Blank ismi ile bilinen oyun Nfinity Games tarafından geliştirilen başarılı bir MMOFPS oyunu. Daha doğrusu ismini PB olarak kısaltarak tüm dünyada aynı oyundan bahsedildiğini anlayabilirsiniz.

Oyunun en can alıcı noktası gerçekçi vuruş hissi ile atışlarınızı birebir hissetmeniz. Point Blank oyunu bunu sağlamak için gerçekçi sesler ve tepkiler kullanıyor.

Oyundaki çatışma ortamı da oldukça dinamik. Objeler hareket edebiliyor, duvarlar yıkılabiliyor, nesneler patlayabiliyor. Çevresel öğelerin oyunun bu kadar içinde olması çatışma ortamını oldukça hareketli tutuyor.

Oyunda rütbe sistemi geçerli olduğu için oyuna başladığınızda en acemi mertebe olan Askeri Öğrenci rütbesi ile oyuna başlıyorsunuz. Tabi öğrencilik çok uzun sürmüyor ve öğretici kısmı tamamladıktan sonra Er olarak oyuna başlıyorsunuz. Yapacağınız çatışmalarda kazanacağınız tecrübe ile Genelkurmay Başkanlığı rütbesine kadar yükselmeniz mümkün. Oyunun mağazasından kazandığınız puanlarla silahlar satın almanız mümkün. Oyundaki silah çeşitliliği sayesinde düşmanlarınızı öldürmenin farklı yollarını keşfedeceksiniz.

En son Oca 3, 2022 tarihinde güncellenmiştir.

Point Blank Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows NT/2000/XP/7
İşlemci : Pentium 4 2.4 GHz / Athlon XP 2500+
Ram : 512 MB
Harddisk Alanı : 1 GB
Ekran Kartı : GeForce FX 5700/ Radeon9600
DirectX : DirectX
Artıları
  • Farklı ve yenilikçi haritalar
  • Hızlı tempolu aksiyon
  • PvE dostu görev sistemi
Eksileri
  • Günü geçmiş grafikler
  • Düşük oyuncu topluluğu

Point Blank Tanıtım Videosu

Point Blank oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Point Blank YAPILAN YORUMLAR