Spiderman 3

Spiderman 3

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu284 MB
İşletim SistemiWindows XP / 7 / 8 / Vista
Eklenme TarihiKasım 25th, 2015
0.00 Lira
Hemen indir (284 MB)
15408 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(40 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...Loading...

Örümcek adam olarak nitelendirdiğimiz Spiderman 3 bakalım bu oyunda ne tür zorluklarla karşılaşacak. Bunu merak ettiğinizi düşünüyorum. Ama sizlerde en az bizim kadar bilirsiniz ki spiderman 3 her türlü zorluğu sizinle birlikte üstlenecek ve yine iyileri memnun edecek güç ve tavır içinde olacaktır. Kısıtlı oyunla deneme şansınızın olduğu bu yazılım yaklaşık 130 mb olup hizmetinize sunulmuştur.Bu başarılı oyunu oynayabilmeniz için iyi bir bilgisayar donanımına sahip olmanız gerektiğini belirtmek isteriz. En az 1gb ram ve 128 mb iyi grafikli ekran kartına ihtyiacınız olacağını en baştan belirtelim.

Activision şirketi tarafından 2007 yılında çıkarılan Spiderman 3 aynı adı taşıyan sinema filmlerinden esinlenerek yapılmış bir oyundur. Oyunda her şey senaryoya göre ilerlemekte ve bizde süper kahramanımıza yardım etmekteyiz. Bütün olayların geçtiği şehir çok detaylı ve büyüktür. Bu konuda bütün oyun eleştirmenleri tarafından olumlu not aldığını bilmenizde fayda var. Yine görevlerdeki ufak detaylar size gerçekçilik hissettirmek için konulmuş ideal unsurlardır.

Oyunda kahramanımız ilk olarak bizler gibi sıradan bir insan. Fakat şehirde dolaşan dev örümcekler yüzünden enfeksiyon kapıyor ve birkaç gün sonra da vücudu buna tepki veriyor. Fakat olay hiç de beklenmedik bir mutasyona sebep oluyor ve kahramanımız yarı insan yarı örümcek bir hal alıyor. Zaten adından da anlaşıyor. Örümcek adam. Kahramanımızın görevi ise bu örümcekleri sakat bacağını iyileştirmek için şehre salan Dr. Conros’u yakalamak. Bu arada kahramanımız hem küçük sürüngenlerle hem de sokak çeteleri ile baş etmek zorundadır. Oyun ve senaryo bize Superman ve Batman’i anımsatsa da yapacak bir şey yok. Sonuç olarak 3’ü de birer süper kahraman ve süper kahramanların ortak amacı birdir.

Oyundaki karakterimiz aynı filmde olduğu gibi Peter Parker’dır. Bu karakter daha sonraları Spiderman olacaktır. Bu arada söylemeden edemeyeceğim eğer bu oyunu oynamak istiyorsanız en az Spiderman filmlerinin bir kaçını izlemiş olmanız gerekir. Çünkü oyun bu filmi izlemiş olan kitle için hazırlanmıştır ve oyunda filmden hatırlayacağınız birçok olay ve göreve yer verilmektedir. Bunlar oyun oynamanızı daha zevkli bir hale getirirken aynı zamanda da işinizi kolaylaştıracaktır. Oyunda ayrıca Venom New Goblin, Sandman ve Siyah kostümlü Spiderman bulunmaktadır. Diğer karakterlerin tamamını zaten filmden tanıyacaksınız. Gördüğünüzde emin olun size çok tanıdık gelecek.

Oyundaki grafikler ve ses efektleri ile oynanabilirlik tam anlamıyla üst düzeyde. Fakat özgürlük hissi çok az hissediliyor. Bunun sebebi oyunun sizi sürekli olarak bir noktaya gitmek zorunda bırakması ve görevler. Ama yine de duvarlardan tırmanma ve özel güçlerimizle yaptıklarımız oyunu diğer oyunlardan ilk saniyesinden itibaren ayırmaktadır. Oyuna ilk olarak kendi dairemizde tutorial denen oyunu öğretme bölümü ile başlıyoruz.

Artıları
 • New York semalarında süzülme imkanı
 • Oynanabilen çok fazla içerik
 • Şehir muhteşem görünüyor
Eksileri
 • Dövüşler sıkıcı
 • Kamera açıları sıkıntılı
 • Hikaye filme uygun değil


Spiderman 3 Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

 1. aliTR666 diyor ki:

  nasil indirecem

 2. SEFA diyor ki:

  ÇOK İYİ

 3. Özcan diyor ki:

  Bide indirince fofde yazıyo one

 4. Jaygarrick diyor ki:

  windows 10 da çalışır mı acaba ?

 5. yılmaz diyor ki:

  abi indirdikten sıra direk oyuyozmu

 6. samo diyor ki:

  windows 7 de çalışırmı ki yaaaaaaaaa

 7. Mamo diyor ki:

  iniyor

 8. mehmet diyor ki:

  ekran kartı olmadan çalışırmı masaüstü

 9. Eren diyor ki:

  admin oyun açılırmı

 10. CEMİL diyor ki:

  VALA İŞALAH OLUR

 11. nihat diyor ki:

  kurulumda internet gerekli mi ?

 12. Ali Korkmaz diyor ki:

  kurulu zormu

YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :