18 Wheels of Steel Bundle ikon

18 Wheels of Steel Bundle

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 206 / 4,48
Loading...

18 Wheels of Steel Bundle, Tır ve yük taşıma oyunları dalında en başarılı yayıncı firma olan SCS Software imzalı bir tır sürme simülasyon oyunudur. Yine geniş araçlarla büyük yükleri taşıyacağınız gerçek hayata göre simüle edilmiş bir taşımacılık oyunu sizleri bekliyor.

Yollarda geçen bir hayat engellerle doludur. Çaylak bir şoförden patron bir krala dönüşecek enerji ve sabrı kendinizde görüyorsanız yollardaki engellere göğüs gerebilirsiniz. 18 Wheels of Steel Bundle, tüm zamanların en iyisi sayılabilecek 4 farklı 18 Wheels oyununun tek pakette sunulan halidir. Oyunlarda işleri kabul edip ülkenin bir ucundan diğer ucuna direksiyon sallayarak yüklerinizi hasarsız ve zamanında teslim etmeye çalışıyorsunuz.

Oyunda paranızın kontrolünü yapmak tamamen sizin elinizde. İsterseniz daha pahalı araçlar veya aracınızı güçlendirecek parçalar satın alabilirsiniz. Yollardaki hız tuzaklarına dikkat etmeniz gerekiyor, radara yakalandığınızda veya trafik kurallarına uymadığınızda ceza ödemek zorunda kalabiliyorsunuz.

Oyunda gerçek sürüş şartlarına en yakın şartlar oluşturulmaya çalışılmış. Kötü hava şartları, yakıt bitmesi, yük alma ve yük boşaltma, park etme, gece ve gündüz koşullarına uyma da oyunda dikkat etmeniz gereken diğer koşullar.

En son Şub 14, 2019 tarihinde güncellenmiştir.

18 Wheels of Steel Bundle Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows XP/Vista/7
İşlemci : Pentium® 4 2.2 GHz
Ram : 1 GB
Harddisk Alanı : 540 M
Ekran Kartı : 256 MB, NVIDIA Geforce FX/ATI Radeon 9600
DirectX : DirectX 9
Artıları
  • Yüksek kalite oyun müzikleri
  • 1080p çözünürlüğü destekliyor
  • Tutorial kısmı başarılı
Eksileri
  • Klavyeden kontroller zor
  • Tekrar edici oynanış

18 Wheels of Steel Bundle Tanıtım Videosu

18 Wheels of Steel Bundle oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

18 Wheels of Steel Bundle YAPILAN YORUMLAR
  • mertcan
    4 sene önce

    ben bu lou you