Deadly Sin 2: Shining Faith

Deadly Sin 2: Shining Faith

LisansÜcretsiz 0TL
Dilİngilizce
Dosya Boyutu141 MB
İşletim SistemiWindows XP / 7 / 8
Eklenme TarihiOcak 16th, 2016
Hemen indir (141 MB)
1324 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...Loading...

Deadly Sin 2 Shining Faith oyunu adından da anlaşılacağı gibi Ölümcül Günah demektir. Serinin bu ikinci oyunu da ilk oyunu aratmayacak niteliklerde. Oyun muhteşem bir atmosfer ve büyüleyici grafikler ile sizde iz bırakacak oyunlardan olacak.

Archaeluis İmparatorluğu bölünmektedir ve çok zor günler geçirmektedir. Siz de bu imparatorluğun bölünmesinde oluşan gruplardan bir tanesisiniz ve halkın selameti için savaşarak imparatorluğu yeniden güçlendirmeye çalışıyorsunuz. Ama bu savaşta tek rakibiniz diğer gruplar olmayacak çünkü iblis bazı gruplara destek vermekte. Yani sizin en büyük rakibiniz ve düşmanınız şeytanın ta kendisi olacak. Ve şeytan çok büyük bir ordu toplayarak size karşı savaş açıyor. Siz de kaderin kapılarını aralayarak dünyanın kaderini değiştirmek için var olan tüm gücünüzle savaşacaksınız.

Oyunda önceki seriden farklı olarak bu sefer sizin adamlarınızdan da size ihanet edenler oluyor ve onlarda düşman safına geçiyor. Geri kalan bir çok özellik ilk oyundaki gibi. Oyunun kahramanı Leş ile düşmanlara karşı dünyayı ve krallığınızı kurtarmak için savaşıyorsunuz.

Resimden de anlaşılacağı gibi 4 adet ana karakterden birisini seçiyorsunuz. Her karakterin kendine has yetenekleri bulunmakta. Ve her biri farklı dallarda daha yetenekliler. Ama oyun içerisinde eksik olan yetenekleri geliştirmek için iksirler ve tecrübe puanları da mevcut.

Oyunda farklı yetenekleriniz var ve her bir yeteneğinizin levelini yükseltmek için gereken görevleri tamamlamanız gerekiyor. Yeteneklerinizin levellerini yükselttiğinizde daha da güçleniyor ve daha hızlı veya daha kolay ve etkili büyü yapan biri olabiliyorsunuz.

Artıları
  • Oyun müzikleri çok iyi
  • Threat meter iyi bir geliştirme olmuş
Eksileri
  • Çok varyasyon bulunmuyor
Etiketler:


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :