The Legend of Goddess: Dark Goddess Awakening ikon

The Legend of Goddess: Dark Goddess Awakening


The Legend of Goddess: Dark Goddess Awakening, EPS Digital Studios tarafından yayınlanan rol yapma tabanlı aksiyon ve macera oyunudur.

3D klasik karanlık tarzı savaş MMORPG online oyun “The Legend of Goddess” geliyor! Kolaylıkla tutkunu olacağınız, tutkulu çatışma ortamı, sıkıcı operasyonları ve sıkıcı yükseltmeleri reddeden içine çekici bir oyun. Oyun ortamı ve klasik karanlık stil sizi yepyeni bir fantezi kıtasına götürecek, büyünün gizemini ve savaş heyecanını keşfedeceksiniz. Oyun küresel gerçek zamanlı savaş olduğu için herhangi bir sınır yok, dünya çapında aynı anda küresel oyuncularla savaşacaksınız.

Çeşitli Boss karşılaşmaları, çok sayıda sınıfının en iyisi ekipman, öldürme tutkusunu tamamen serbest bırakırken, savaşma gücünü büyük ölçüde geliştirdi. Lejyon savaşları, kamp savaşları, bekçi savaşları ve rekabetçi savaşlar gibi çeşitli oyunlar da var. İster dünyada ilk olmak isteyin, isterseniz şehirlere saldırmak isteyin, oyunda tatmin olabilirsiniz.

Orijinal tanrıça sistemi, size farklı tarzlarda birçok efsanevi tanrıça getirir. Bazıları zihni iyileştirmek için nazik ve zariftir, bazıları binlerce mil boyunca donmuş ve dondurulmuş, bazıları cesur ve güçlü bazıları büyüleyici ve cazip. Tanrıça sistemi, xiulian tarafından getirilen savaş gücünde maksimum artışı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda çeşitli tanrıça etkileşimli oyunları ekler.

Çok sayıda açık hava sahneleri ve farklı sahneler için farklı stillere sahip yinelenen haritalar, düzinelerce kilise, yeraltı sarayları, antik mezarlar, kar alanları vb. Tasarım sofistike ve orijinal bir oyun ortaya çıkarmış.

En son Şub 23, 2020 tarihinde güncellenmiştir.

Artıları
  • Karakter çeşitliliği
  • Görsel savaş ortamı
Eksileri
  • Öde kazan sistemi mevcut
The Legend of Goddess: Dark Goddess Awakening YAPILAN YORUMLAR