Kayıt Ol veya Giriş Yap
Kullanıcı Adı Şifre Şifremi Unuttum
FarmVille 2: Country Escape

FarmVille 2: Country Escape

LisansÜcretsiz 0TL
DilTürkçe
Dosya Boyutu122 MB
İşletim SistemiWindows 8.1 / 10
EklenmeMart 5th, 2018 by
Hemen indir (122 MB)
3791 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(24 votes, average: 4,25 out of 5)
Loading...Loading...

FarmVille 2: Country Escape, birçok çiftlik ve strateji oyununu piyasaya sürmesi ile bilinen Zynga oyun şirketi tarafından geliştirilip piyasaya sürülen FarmVille oyununun devam oyundur. FarmVille 2 oyunu Windows 8 ve üzeri işletim sistemine sahip bilgisayarlarda oynanabilir. Oyun şirketi ilk olarak 2009 yılında FarmVille oyununu ve daha sonrasında FarmVille 2 oyununu piyasaya sürdü. Bu iki oyunun dünya bazında 400 milyonu aşkın kişi tarafından oynandığı biliniyor.

FarmVille 2: Country Escape, insanların şehirden kaçmasını ve kırsal bir alanda tarım yaparak çiftliğinin gelişimini sağlamayı konu edinen bir oyundur. Özellikle oyun ticari hafızayı ve belirli tarımsal etkinliklere olan becerileri geliştirmektedir. Oyunda gerekli olan stratejiyi kullanarak ve yaptığınız hamleleri değerlendirerek hareket ederek kısa süreler içerisinde başarıyı yakalayabilirsiniz.

Oyun içerisinde başarılı olmanız zamanla seviyenizi yükseltmek ve farklı nesneleri tarlanıza ekip farklı hayvanları çiftliğinize ekleme fırsatı sunmaktadır. Bunların yanı sıra oyuncuların seviyeleri yükseldiğinde çiftliklerini dekore etmek için farklı dekorasyon araçları ve meyve ağaçlarının da kilidi açılmaktadır. Özellikle belirli ağaçların, meyvelerin, sebzelerin ve hayvanların kilidinin açılması oyuncunun çiftliğinin daha kısa süreler içerisinde gelişmesinde etkili olmaktadır. Çünkü oyuncular bu açılan meyve ve sebzelerin ekimini yaparak veya hayvanları çiftliklerine ekleyerek hem hasadı daha değerli olan ürünlerden gelir elde edebilmekte hem de hayvansal ürünleri satarak gelir elde edebilmektedir.

FarmVille’nin ilk oyununda grafikler yetersiz kalmıştı. Grafiklerin yetersiz kalması ise oyuncu topluluğunun zaman içinde yavaş yavaş kaybedilmesine yol açtı. Zynga firması oyuncu topluluğunu geri kazanabilmek için gerekli grafiksel düzenlemeleri 2. oyun ile oyuncularla buluşturmayı başarmış. Oyunda grafikler incelendiğinde daha güzel bir görünüm elde edildiği görülüyor. Bunun yanı sıra oyuna eklenen kış ve yaz grafikleri, farklı hayvan türleri ve ağaçlar oyunun daha gerçekçi olmasını sağlamış ve yeni oyuncu kitlesi çekmeyi başarabilmiş.

FarmVille2: Country Escape içerisinde belirli dönemlerde oyun etkinlikleri düzenlenmektedir. Düzenlenen bu etkinliklerden oyuncular belirli eşyaları ve oyun içerisinde kullanabilecekleri paraları kazanabilmekte. Bunun yanı sıra oyuncuların yaşadıkları yeri geliştirebilmesi için oyun içerisinde sürekli olarak görevleri bulunuyor. Oyunda başarı ile tamamlanan görevler oyunculara belirli hayvanlar, dekor eşyaları ve oyun içerisinde işlerine yarayacak olan birçok özelliği kazandırmakta. Bunların yanı sıra Farmville 2: Country Escape oyunu içerisinde oyuncu seviyeleri bulunuyor. Oyuncular belirli hasatlar ve hayvancılık faaliyetleri sonucunda, görevleri tamamlayarak bu oyuncu seviyelerini artırabilmekte ve yeni ürünlerin anahtarını açabilmektedir.

Kademeli bir şekilde ilerleyen bu oyun içerisinde uygulama içi satın alımlar sunulmaktadır. Genellikle satın alımların özel eşyaları ve oyun özelliklerini açmaya yarayacak olan oyun parası, özellikler, tarla gelişimini etkileyecek olan ürünlerin satıldığı görülmektedir.

FarmVille 2: Country Escape Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows 8.1 / 10
İşlemci : 2 GHz veya üzeri
Ram : 2 GB
Harddisk Alanı : 500 MB
Ekran Kartı :
DirectX : 9
Artıları
  • Sadece tıklama değil karar verme de eklenmiş
  • Çok güzelleştirilmiş grafik ve animasyonlar
  • Basit ve anlaşılır görevler
Eksileri
  • Para harcamayanları çok kısıtlıyor

Ekran Görüntüleri

Tanıtım Videosu

Youtube

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

Wolfteam ikon Wolfteam Wolfteam oyunu Aeria Games firması tarafından üretilmiş, online bir FPS oyunudur. FPS yani First Person Shooting, manası da elinizde silahla karşınızdakilere ateş..
League of Legends ikon League of Legends League of Legends, 2009 tarihinde Riot Games tarafından yayınlanan ve çıktığı ilk günden bu yana tüm dünyada en çok oynanan online oyunlar..
Big Farm Big Farm Big Farm, tarla ve çiftlik oyunlarını sevenlere hitap eden bağımlılık yapıcı bir çiftlik oyunudur. Bu tip küçük ama bağımlılık yapan oyunları ile..
Youda Farmer 3: Seasons Youda Farmer 3: Seasons Youda Farmer 3: Seasons oyununda yine başarılı zaman yönetimine dayanan çiftlik oyunu serisinin iyi bir oyunu karşımıza çıkıyor. Kendine has Youda görselleri..
Çılgın Tarla Çılgın Tarla Oyunda bir çiftlik sahibi olarak işe başlıyorsunuz ve Ali Baba oluyorsunuz bir yerde. Size verilen çiftlikteki amacınız ise para kazanıp çiftliği olabildiğince..
Farm Frenzy 3: Madagascar Farm Frenzy 3: Madagascar Farm Frenzy 3: Madagascar oyunu Farm Frenzy serisinin Madagascar ortamındaki bir çiftlikte yaşayacağınız maceraları size sunduğu oyunudur. Buradaki çiftliğinizde Madagascar’a ait egzotik..
3791 kez indirildi
Etiketler: ,


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :