Fifa 18 ikon

Fifa 18 İndiriliyor

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 690 / 4,37
Loading...
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

Fifa 18, EA Sports tarafından geliştirilen futbol oyunlarının tarihimize kadar olan en son çıkanı ve en kapsamlısı. Baştan aşağı yenilenmiş animasyonları ve gerçek futbolcu hareket teknolojisi ile şu ana kadar oynadığınız en gerçekçi futbol oyunu olma konusunda hayli iddialı. EA Frostbite motorunu geliştirmeye ve onunla harikalar yaratmaya devam ediyor.

Cristiano Ronaldo’nun başı çektiği Avrupa’nın ve Dünya’nın futbol starlarının tamamına yakınını oyunda lisanslı bir şekilde bulabilirsiniz. Bundan önceki serilerde de lisanslı takım ve oyuncu konusunda öncü olan Fifa serisi Fifa 18 ile yine bu özelliği en yakın rakibi olan Pes’e kaptırmıyor. Oyunun bu yeni sürümünde Fifa’nın önceki sürümlerinden olan farklara göz atacak olursak;

Gerçek Oyuncu Hareket Teknolojisi

En gerçekçi ve akıcı oynanış yakalanmak için geliştirilen bu yeni sistem anlık durumdaki yörüngelere göre farklı reaksiyon veren ve farklı animasyonları çıkartan bir sistem. Futbolun dinamikleri de hesaba katılarak hazırlanmış sistemdeki animasyonların yüksek frame oranı gerçekçilik konusunda çok üst düzey performans sergiliyor.

Oyuncu Kişilikleri

Oyuncuların gerçek hayatta kendilerine has hareketleri en ince noktalarına kadar gözlemlenerek oyun içi animasyonlara dönüştürülmüş. Örnek vermek gerekirse Querasma’nın trivelası, Ronaldo’nun top sürerken yaptığı hareketler, Sterling’in koşarken yaptığı ani dönüşler birebir gerçek hayatta yaptığı hareketlerden oyuna aktarılmış.

Top Sürme Baştan Ayağa Bakımdan Geçti

Top sürme yeteneği fazla olan oyuncuların dripling esnasında daha kolay yön değiştirebilmesini ve defans oyuncularından daha kolay sıyrılmasını sağlayan yeni top sürme sistemi ayrıca 1’e 1 pozisyonlarda daha fazla alternatif yaratıyor. Bu da tek kişinin sürüklediği atakları daha tehlikeli ve daha dinamik hale getirebiliyor.

The Journey Modu

Alex Hunter isimli genç bir futbolcu olarak başlayacağınız futbol hayatınızı konu alan The Journey modu, Pes’teki Become a Legend modu ileneredeyse aynı mantıkta ilerliyor demek yanlış olmaz. Ama Fifa’nın The Journey modu hem saha içi hem de saha dışı kararlar ile ilerlerken Pes’in BaL modu daha çok saha içi performansına bağlı kalıyor. Alex Hunter’ı kişiselleştirmek için, saçını, dövmelerini, giysilerini, oynayış biçimini ve güçlü ayağını değiştirebilirsiniz.

Fifa Ultimate Team

Fifa oyununun diğer modlarının önüne geçen ve Fifa’yı en çok oynanan online futbol oyunu haline getiren Ultimate Team modunda yine binlerce oyuncu içerisinden en iyi takımı kurmaya çalışıyorsunuz. Fifa Ultimate Team futbolcu havuzunda eski Brezilyalı Ronaldo, Pele ve Maradona gibi efsane oyuncuları bulmak da mümkün. Yine haftalık görevler ve ödüller ile sürekli güncel tutulan bu mod oyuncuların öncelikli tercihi olacak gibi.

Fifa 18 Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows 7/8.1/10 - 64-Bit
İşlemci : Intel Core i3-2100 @ 3.1GHz veya AMD Phenom II X4 965 @ 3.4 GHz
Ram : 8 GB
Harddisk Alanı : 50 GB
Ekran Kartı : NVIDIA GTX 460 veya AMD Radeon R7 260
DirectX : 11.0
Artıları
  • Serinin 2018'e kadar olan en yeni ve en iyi oyunu
  • Olağanüstü grafikler ve ışıklandırmalar
  • Muhteşem sunum ve geliştirilmiş atmosfer
  • En fazla oyuncuya sahip online spor oyunu olan Ultimate Team
  • Farklı modlar sanki farklı oyunlar gibi
  • Transfer görüşmeleri çok kaliteli tasarlanmış
Eksileri
  • Kariyer modu neredeyse hiç geliştirilmemiş