Tony Hawks Pro Skater 4 ikon

Tony Hawk’s Pro Skater 4 İndiriliyor

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 3 / 1,50
Loading...
  • Ana Sayfa
  • Spor
  • Tony Hawk’s Pro Skater 4 İndirme Sayfası
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

Tony Hawk’s Pro Skater 4 oyunu başarılı kaykay simülasyonu Tony Hawk’s serisinin 4. oyunudur.

Oyunda önceki 3 oyunda olmayan kariyer modu en büyük değişiklik olarak göze çarpıyor. Kariyer modunda size verilen hedefleri tamamlamak için zaman harcamanız gerekiyor. Oyunda önceki serilerde gördüğümüz başarılı oynanış bu seride de geliştirilerek korunmuş. Kariyer modunda isterseniz serbest olarak dolaşabilirsiniz.

Önceki oyunlarda kayak yaptığınız dar alanlar bu oyunda yerini çok daha geniş alanlara bırakmış. Parkları ve bölgeleri daha kolay bulabileceğiniz iyileştirilmiş bir navigasyon sistemi de oyunda yer alıyor. Bir diğer yenilik ise serinin 4. oyunu ile birlikte hareket halindeki araçların arkasına tutunarak hareket edebilme. Oyunda yapabileceğiniz komboların yanı sıra gizli kombo hareketler de bulunuyor. Bunları da deneyerek ortaya çıkarabilirsiniz.

Karakter olarak Tony Hawk başta olmak üzere kaykay denince akla ilk gelen 14 isimden birini seçebiliyorsunuz. Görev sayısı olarak 190 görev gibi oldukça fazla bir sayı karşımıza çıkıyor ki bu da oynanış süresinin oldukça uzun olduğunu gösteriyor.

Pek çok oyuncu kaykay oyunu gördüklerinde burun kıvırıyor ve bu türün kendilerine uygun olmadığını düşünüyorlar. Ama şu veya bu sebeple bu tür oyunları bir şekilde oynamaya başlayanlar ise oyunun büyüsüne kendisini kaptırıyor ve oynamaya devam ediyor. Yılına göre fena olmayan grafikleri ve eğlenceli oynanışı ile Tony Hawk’s Pro Skater 4 mutlaka en az 1 kez oynamaya değer bir oyun.

Artıları
  • Eğlenceli online oynanış
  • Süper bölümler
  • Yeni ve güzel kariyer modu
Eksileri
  • Yeni başlayanlar için çok zor
Geldanlagen
Sultanbeyli Escort