Mystery Maze Of Balthasar Castle

Mystery Maze Of Balthasar Castle

LisansSüre Kısıtlamalı
Dilİngilizce
Dosya Boyutu340 MB
İşletim SistemiWindows Vista/7/8
Eklenme TarihiAralık 26th, 2017
Hemen indir (340 MB)
2863 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(3 votes, average: 3,67 out of 5)
Loading...Loading...

Mystery Maze Of Balthasar Castle, 5 hayvan arkadaşın efsanevi Balthasar Kale’sinden kaçmaya çalışmasını konu alan bir macera oyunu. Hem platformlarda hünerlerinizi gösterebileceğiniz hem de zekanızla puzzle çözme yeteneğinizi konuşturabileceğiniz küçük ama eğlenceli bir oyun.

Balthasar Kale’sini gezmeye gelen 5 hayvan arkadaş yanlış bir adım atarak bir anda kendilerini gizemli bir labirentte bulurlar. Bu devasa labirentten çıkmak için bu hayvancıklar yeteneklerini birleştirerek ilerlemeliler. Her birinin farklı yetenekleri bulunuyor. Kimisi sandıkları taşıyabiliyor, kimisi yolu bloke eden sandıkları kırıp geçebiliyor, kimisi de küçük deliklerden geçerek ilerleyebiliyor. Hayvanların farklı yeteneklerini kullanıp labirentte ilerlemeye çalışacaksınız. Ama bir süre sonra labirentte yalnız olmadığınızı göreceksiniz. Nightgrabber isimli gizemli ve oldukça tehlikeli bir yaratık bu labirentin içinde sizi yolunuzdan alıkoymak için bekliyor olacak.

Oyunun 3D grafikleri oldukça eğlenceli ve boyutuna göre çok da iyi olduğu söylenebilir. Grafikleri ve sesleri iyi olmasına rağmen düşük sistem gereksinimleri ile çok eski bilgisayarlarda bile oynanabilecek bir oyun olması ise en büyük avantajı.

Mystery Maze Of Balthasar Castle Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows Vista/7/8
İşlemci : 2400 MHz
Ram : 2 GB
Harddisk Alanı : 400 MB
Ekran Kartı : 256 MB
DirectX : 9.0
Artıları
  • Bazı bölümler eğlenceli
  • Düşük sistem gereksinimi
  • Düşük dosya boyutu
Eksileri
  • Sıradan grafikler
  • Basit animasyonlar
  • Checkpointleri bulmak çok zor

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

League of Legends League of Legends League of Legends, 2009 tarihinde Riot Games tarafından yayınlanan ve çıktığı ilk günden bu yana tüm dünyada en çok oynanan online oyunlar..
Fetch Fetch Fetch oyunu çocuk kahraman Milo’nun evcil köpeği Bear’ı kurtarmak için garip bir dünyada başından geçen maceraları konu alıyor. Oyunda karanlık tünellerde hazırlanmış..
Tormentum – Dark Sorrow Tormentum – Dark Sorrow Tormentum Dark Sorrow oyunu klasik point and click tarzında ilerleyen ve bulmacaları çözdüğünüz korku ve gotik unsurlarla süslenmiş bir macera oyunudur. Karanlık fantezi..
Hamilton’s Great Adventure Hamilton’s Great Adventure Hamilton’s Great Adventure oyununda sizleri birçok macera beklemektedir. Bu maceraları yaşarken dikkat etmeniz gereken birçok tuzak buluyor. Ayrıca yolunuzun üzerindeki altın ve..
Murlikin Rescues His Estate Murlikin Rescues His Estate Murlikin Rescues His Estate oyununda Murlikin adında bir kedinin çiftlik evinin tarlalarına saldıran uzaylılarla olan macerasını konu alan bir küçük oyun. Daha..


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :