Black Squad ikon

Black Squad


Black Squad, Neowiz Games tarafından yayınlanan Unreal 3 motoru ile geliştirilmiş, modern silahlar barındıran ve modern askerlerin ve orduların savaşını konu alan bir taktiksel ateş etme oyunudur.

Oyunla ilgili ilk izlenimlerimizde en çok dikkatimizi çeken oyuncu kitlesinin devasa olması ve ateş etme mekaniklerinin çok başarılı bir şekilde kurgulanması. Bu tip MMOFPS oyunları daha önceden oynamış bir kişiyseniz oyunu Alliance of Valiant Arms ve Crossfire oyunlarına benzetebilirsiniz.

Oyunu derinlemesine oynayanların iddiaları ise Pay to win ( öde kazan ) unsurları açısından türündeki oyunlara göre çok daha iyi bir oyun olduğu söyleniyor. Yani hiçbir şey ödemeden oyunun tüm içeriğine erişebilir ve rekabette üst sıralarda yer alabilirsiniz. Oyundaki silahları ve diğer objeleri satın almak için savaş alanında kazandığınız oyun paralarını kullanabilirsiniz. Oyundaki paralarla satın aldığınız silahların kalıcı olması ise pek çok MMOFPS oyununda göremediğiniz bir özellik. Yapımcı firma bu açıdan oldukça cömert davranmış. Ama diğer online FPS oyunlarına oranla daha az silah çeşidi olması da bir an önce kapatılması gereken bir eksik.

FPS oyunlarına en uyumlu oyun motorlarından birisi olan Unreal 3 motoru sayesinde gerçekçi ve dinamik görseller elde edilmiş. Oyuna alışması ve öğrenmesi oldukça kolay. Steam hesabı olup en çok oynanan oyunları takip edenler sıklıkla oyunun ismine şahit olmuşlardır. Oyunun sürekli kendini güncellemesi hem yeni oyunculara hem de eski oyunculara keşfedecek yeni şeyler vaat etmesi ise oyunun oynanış değerini artırıyor.

En son Ağu 10, 2018 tarihinde güncellenmiştir.

Black Squad Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows 7 64bit ve sonrası
İşlemci : CORE2 DUO 2.2GHZ / AMD Athlon 64 X2 2.66GHz
Ram : 2 GB
Harddisk Alanı : 5 GB
Ekran Kartı : NVIDIA GEFORCE 8600 veya GT630 / RADEON HD 6750
DirectX : DirectX 9.0
Artıları
  • Düzgün oynanış
  • Derin ses sistemi
  • Kalıcı silahlar
Eksileri
  • Türkçe dili mevcut değil
  • Silah çeşitliliği az

Black Squad Tanıtım Videosu

Black Squad oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Black Squad YAPILAN YORUMLAR
  • FURKAN
    6 sene önce

    OYUN ÇOK GÜZEL TAVSYE EDERİİİM