Forza Street İndiriliyor

  • Ana Sayfa
  • Genel ›
  • Forza Street İndirme Sayfası
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

Microsoft Studios’un popüler yarış oyunları serisi Forza’nın online yarış oyunu Forza Street, yayınlanmasından kısa süre sonra son derece popüler bir oyun haline geldi. Forza Street mobil bir oyun olabilir ama Windows 10 ve üzeri işletim sistemine sahip kişiler oyunu bilgisayarda da oynayabilirler.

Oyunun isminden de anlaşılacağı gibi muhteşem hızlara ulaşarak sokak yarışlarını kazanmaya çalışıyorsunuz. Artık klasikleşmiş bir olay olan araba koleksiyonu bu oyunda da yer alıyor. Farklı yarış türleri için farklı arabalarınızı garajınızda tutmanızda fayda var.

Forza Street oyununda retro araçlar, klasik arabalar, süper spor arabalar ve modern arabalar gibi çok çeşitli araçlar bulunuyor. Forza grafiklerine alışanlar bu arabaların ne kadar gerçekçi görüneceğini biliyor.

Oyunda bulunan geliştirilmiş kontroller ve aksiyon kameraları sayesinde sanki siz yarışıyormuş gibi değil de Hızlı ve Öfkeli filminin sahnelerini izliyormuş gibi hissedebilirsiniz. Oyunda başarının kilit noktası ise gaz, fren ve turbo zamanlamalarını doğru şekilde yapabilmekten geçiyor.

Forza Street oyunculara farklı yarış seçenekleri sunuyor. Dilerseniz bir dakikalık kısa yarışlar oynayabileceğiniz gibi hikaye tabanlı ve daha uzun süren yarış deneyimleri de yaşayabilirsiniz.

Forza Street Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows 10 sürüm 15063.0 veya daha üstü
İşlemci : x64
Ram : 4 GB
Harddisk Alanı : 2 GB
Ekran Kartı : 2 GB
DirectX : 11
Artıları
  • Başarılı grafikler
  • Üst düzey rekabet ortamı
Eksileri
  • Modifiye çeşitliliği az
  • Yarışlarda yönlendirme yok
Forza Street İÇERİĞİNE BENZER İÇERİKLER