Kayıt Ol veya Giriş Yap
Kullanıcı Adı Şifre Şifremi Unuttum

Kötülükte Çığır Açan Video Oyun Kapak Resimleri

Binbir emekle hazırlanan video oyunları bazen bir tasarımcının kötü tasarımı ile hak ettiği değeri ve de satışı bulmayabiliyor. İşte bu sayfada da yıllar içinde böyle başarısız oyun kapağına sahip oyunları araştırdık ve sizler için listeliyoruz :

7. Ultimate Duck Hunting

Ultimate Duck Hunting kapak görseli

Oyunda sanki ördeği değil de köpeği avlıyormuşsunuz gibi bir kapak.

6. Street Sports: Baseball

Street Sports Baseball kapak resmi

Abi beyzbol mu oynayacağız, yoksa beyzbol sopasıyla adam mı döveceğiz? Bu oyun kapağından anlaması gerçekten zor!

5. Dynamite Duke

Dynamite Duke kapak resmi

Dayıyı niye küstürdünüz?

4. Street Racer

Street Racer kapak resmi

En arkadaki Nasrettin Hoca, Street Fighter oyunundaki Honda, kel adamın kadına vurmaya çalışması, resmin alt sağ tarafındaki ilk bakışta anlaşılmayan ama orada neden var olduğu bilinmeyen müptezel kılıklı tavşanı ile rönesans çalışması gibi karman çorman bir oyun kapağı olmuş.

3. Street Fighter 2 Turbo

Street Fighter 2 Turbo

Street Fighter karakterlerini bundan daha kötü çizilmiş bir kapakta daha görmenizin imkanı yok!

2. Beach Resort Simulator

Beach Resort Simulator

Adamlar google’da plaj resmi diye aratıp bunu oyun kapağı yapmışlar resmen ya, insan özenir biraz…

1. Batman Arkham City

Batman Arkham City kapak resmi

Bu ne kardeşim, oyun resmi mi dergi kapağı mı belli değil, hem bir de her yerden de 5 üzerinden 5, 10 üzerinden 10 anladık tamam…

Kas 21, 2017 tarihinde Uğur YURT tarafından yazılmıştır.

4709 kez okundu

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

Wolfteam ikon Wolfteam Wolfteam oyunu Aeria Games firması tarafından üretilmiş, online bir FPS oyunudur. FPS yani First Person Shooting, manası da elinizde silahla karşınızdakilere ateş..
League of Legends ikon League of Legends League of Legends, 2009 tarihinde Riot Games tarafından yayınlanan ve çıktığı ilk günden bu yana tüm dünyada en çok oynanan online oyunlar..
Gelmiş Geçmiş En Zor Oyunlar Gelmiş Geçmiş En Zor Oyunlar İyi oyuncular için zor oyun neredeyse yok denecek kadar azdır. Mario’da gözü kapalı bölüm geçenler, Counter’da headshot rekoru kıranlar, Pes’te her oynadığı..
Oyunlardaki Unutulmaz Kötü Karakterler Oyunlardaki Unutulmaz Kötü Karakterler Oyunları oyun yapan ve en çok hatırlanan genellikle oyunlardaki başrol karakterleridir. Ama bazı oyunlar vardır ki bu oyunlar kötü karakterleri ile hatırlanır...
En Güçlü Vuruşa Sahip 8 Oyun Karakteri En Güçlü Vuruşa Sahip 8 Oyun Karakteri Özellikle dövüş oyunlarında karakter seçerken vuruşları ve özel hareketleri en fazla enerji götüren karakterleri seçmeye çalışıyoruz. Peki hiç video oyunlarında en güçlü..
En İyi 15 Açık Dünya Oyunu En İyi 15 Açık Dünya Oyunu Oyun dünyasında çığır açan bir tür olarak karşımıza çıkan açık dünya oyunları, oyunlarda özgür olmayı seven oyunculara hitap ediyor. Peki geçmişten günümüze..


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :