Kayıt Ol veya Giriş Yap
Kullanıcı Adı Şifre Şifremi Unuttum
Painkiller: Resurrection

Painkiller: Resurrection

LisansDeneme Sürümü 0TL
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.2 GB
İşletim SistemiWindows XP / 7 / 8 / Vista
EklenmeAralık 26th, 2015 by
Hemen indir (1.2 GB)
4604 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(3 votes, average: 4,67 out of 5)
Loading...Loading...

Oldukça beğenilmiş olacak ki Painkiller serisi tam gaz devam ediyor. İlk Painkiller, efektleri, şeytani güçleri, grafikleri ve görselleri ile oldukça başarılıydı. Kötü düşmanların karşısında ölmüş bir adamı yönetip zafer kazanmak gerçekten zevkliydi. Oyun şirketi ilkinin hemen arkasından Battle out of Hell paketini çıkardılar; ama bu oyunla da Painkiller macerası sona ermiyordu. Diğer bir bölüm Painkiller: Overdose, ilk oyunu aratan kalitesiyle oyun severlerden çok da yüksek bir puan almadı. Acaba Painkiller maceramız burada sona mı eriyor derken, şimdi de Painkiller Resurrection ile yeni bir senaryo oluşturdular.

Bu bölümde Bill Sherman isimli profesyonel bir suikastçı olan, ölü bir adamı yönetiyoruz. Sherman, bir arabaya suikast düzenlemek için saatli bomba yerleştiriyor. Fakat bombanın patlamasına az bir süre kala, otomobilin yanında içinde tamamen siviller olan bir otobüs park ediyor. Kahramanımızın yüreği sivillerin ölümüne dayanamadığından, arabanın yanına gelerek onları uyarmak istiyor. Tam o sırada saatli bomba infilak edip sivillerle beraber kahramanımız da ölüyor. İşte oyun da zaten burada başlıyor. Yani bizim için. Klasik FPS oyunları ile aynı tarzda ilerleyen oyunda; artık karşımıza çıkan yaratıkları, şeytani güçleri öldürmeye başlıyoruz. Her bir düşmanı öldürdüğümüzde farklı bir bölüme geçiyoruz.

Hayli karanlık bir atmosferde ilerleyen oyunda, farklı silahlara sahibiz. Bunların bazıları eski oyundan kalma. Tabii klasik kazık atma silahı da yine bulunuyor. Gelelim oyunun eksilerine: Artık seriye bağlamış köklü bir mazisi olan oyunun grafikleri oldukça vasat. Bazı yerlerde görüntüler birbirine karışıyor. Ara ara düzelse de oyunun genelinde görsel tutarlılık yok. Canavarları bazen duvarların içinde görüyoruz. Teknoloji bu kadar ilerlemişken hala eski grafikleri kullanmaları bence çok yanlış; çünkü bütün bunlar oyunu oynarken eskimiş havası veriyor. Yine altın toplayarak kartlarınızı kullanabiliyorsunuz. Oyunu oynayanlar bilirler bu kartlar bazı zamanlarda hayat kurtarıcı oluyor. Yine görevleri yerine getirirseniz belirli bir süre şeytani yaratıkların kılığına girebiliyorsunuz. Aradaki sinematikler de çok başarılı değil. Çizgi roman havası verilmeye çalışılmış ama ne kadar başarılı oldukları tartışılır. Kısaca, oyun severler için oynanması gereken bir oyun; tabii aşırı beklenti geliştirmeden.

Painkiller Resurrection Minimum Sistem Gereksinimleri

Merkezi İşlem Birimi (İŞLEMCİ) : Intel PD 1500 Mhz.

KISA SÜRELİ BELLEK(RAM): 1.5 Gb Ram

VİDEO KART(EKRAN KARTI): 256 mb Geforge 6800 video kart

BOŞ ALAN: 2 Gb

SİSTEM: Windows xp/Vista

Artıları
  • Gerçekten ürkütücü bölümler
  • Heavy Metal tavırlarında tüyler ürperten canavarlar
Eksileri
  • Kararlı değil, hatalarla dolu
  • Co-Op modu bulunmuyor
  • Kafa karıştırıcı level dizaynı
  • Aptalca davranan düşmanlar

Ekran Görüntüleri

Tanıtım Videosu

Youtube
4604 kez indirildi
Etiketler:


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :