Infernal ikon

Infernal

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 23 / 4,60
Loading...

Infernal, standart RPG oyun türleri gibi iyi ve kötünün savaşını değil tamamen kötülüğü kontrol eden bir atmosfere sahip. Oyun içerisindeki ana karakterimiz yani yönettiğimiz kişi olan Ryan Lennox özünde iyi bir ajan olmakla beraber vahşet ve ölümü de sevmektedir. Çünkü zaman içerisinde öfkeye, şiddete ve vahşete boynunu eğerek kötü yola girmiş ve etrafına kötülük saçmaya başlamıştır. Kendisine verilen özel güçlerini ve yeteneklerini kötüye kullandığı için tüm yetenekleri elinden alınarak özel olmaktan mahrum bırakılmıştır. Bunun üzerine ana
karakterimiz olan Ryan şeytanla anlaşma yapıyor ve artık onun için çalışmaya başlayarak tamamen kendisini kötü yola sokuyor.

Oyuna konusunun dışında yapı olarak ele alırsak oldukça iyi olduğunu söylemek mümkün çünkü oyunu yapan Metropolis firması hazır oyun motoru kullanmak yerine kendi emekleriyle yazdıkları oyun motorunu kullanmışlar ve bu da kendinlerine özgü bir motor ve grafik alt yapısı demek oluyor. E tabi doğal olarak grafik açısından oyun gayet iyi görünüyor. Oyun içerisindeki iyi yanlardan bir tanesi de oyunun baştan sonuna kadar tamamen gerilim, aksiyon ve macera içinde geçmesidir. Yani oyuncuyu kendine çekip sürükleyerek aralıksız oynamasını sağlamakta.

Ana karakterimizden bahsedecek olursak Ryan’ın olağanüstü güçleri bulunuyor. Bunların en başında oyuna adını veren Infernal özelliği geliyor. Bu Infernal özelliğini ise pek çok oyunda bulunan kızgın mod gibi düşünebilirsiniz. Yani karakteri tam güçlü bir hale getirerek tüm saldırı ve savunma kabiliyetini maksimum seviyeye çıkartıyor. Bu özelliğine geçtiğiniz zaman karakterimizin kolları alev alıyor ve düşmanlara saldırı yaptığında tek bir saldırı/vuruş ile düşman ölüyor. Bir diğer gücü ise belirli bir süreliğine herhangi bir yere ışınlanabilmesi yani Teleportasyon özelliği.

Oyunu genel olarak incelediğimizde her dakika aksiyon ve heyecan yaşatan bir oyun. Savaş ve vahşet duygularını yaşatan özel olarak yapılmış bir oyun diyebiliriz.

En son Kas 7, 2018 tarihinde güncellenmiştir.

Infernal Tanıtım Videosu

Infernal oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Infernal YAPILAN YORUMLAR
 • anar
  5 ay önce

  nasil oyun bu

  • Uğur YURT
   5 ay önce

   Üçüncü şahıs gözünden oynadığınız aksiyon ve macera oyunudur, oynaması eğlenceli beğeneceğinizi düşünüyorum.