Roblox: Slender Nedir?

Roblox: Slender Nedir?

Roblox: Slender Nedir?

Slender Man geçtiğimiz senelerde oldukça popüler olmuş bir korku oyunu kahramanı olarak karşımıza çıktı. Bu akım yavaş yavaş Roblox oyununa da sıçradı ve bu garip yaratığın avatarı oluşturulup kullanılmaya başlandı.

Roblox oyuncuları, Fat Legs veya Boot Boy gibi çeşitli avatar görünümleri için farklı isimler buldular. Oyuncular genellikle Slender olmanın ne anlama geldiğini ve bu terimin nereden geldiğini merak etmeye başladılar. Bu oyun topluluğu kendi jargonunu oluşturuyor ve mevcut tüm terminolojilere hakim olmak size kalmış.

Bir Slender ne olumlu bir terimdir ne de herhangi bir olumsuz çağrışım içerir, bu yüzden yabancıların anlaması çok kafa karıştırıcı olabilir. Sadece Roblox’ta belirli bir avatar türünü tanımlar ve bazı oyuncuların olmak istediği kişidir.

Slender Nedir?

Slender nedir

Slender, bazı oyuncuların donattığı belirli bir avatar türünün açıklamasıdır ve genellikle kötü şöhretli Slender Man ile karşılaştırılır. Bu kurgusal doğaüstü karakterle aynı uzun ve ince görünüme sahipler. Genellikle bunlar erkek formdadır, ancak ara sıra kadın Slender ile karşılaşabilirsiniz.

Bu oyuncular, avatarlarına bu görünümü vermelerini sağlayan, manipüle edilebilecek 15 parça (her zamanki altıdan fazla) veren R15 ölçeklendirme araçlarını kullanır. Ayrıca R15 kullanırken vurgulanan daha ince görünümü nedeniyle 15 Robux için Robloxian 2.0 Paketi satın alıyorlar.

Kişilik

Bir Slender için herkese uyan tek bir kişilik yoktur, ancak genellikle onlarla ilişkilendirilen birkaç klişe vardır. Bazıları onların kaba olduğunu varsayıyor, ancak bu tanıştığınız her Slender için geçerli değil.

Diğerleri, genellikle oyunlarda gezinmeyi sevdiklerini veya aktif olarak çevrimiçi ortaklar aradıkları çevrimiçi buluşma yaşam tarzını tercih ettiklerini fark ettiler.

Stil

Roblox Slender Stil

Slenderların kendi tarzları vardır, ancak genellikle pantolon ve uzun kollu bir gömlek ile çok sayıda siyah giysi gerektirir. Ayrıca koyu renk bir saç modeli de kullanıyorlar ve hatta bazıları görünümü tamamlamak için siyah bir şapka eklemeyi tercih ediyor.

Bazıları estetiği punk veya emo olarak tanımlayabilir, çünkü her oyuncu bu trende kendi stilini yansıtıyor. Birçok oyuncu ayrıca Slender kıyafetlerini gerçekten öne çıkarmak için bir kaç aksesuar eklemekten hoşlanır.

Bir Slender’ın sahip olabileceği aksesuarlardan birkaçı şunları içerir:

  • Siyah Çivili Saç
  • Düz Siyah Gömlek
  • Düz Siyah Pantolon
  • Dikişli yüz
  • Korblox Öğeleri

Slenderlar’ı Kim Ortaya Çıkardı?

Nasıl oldukları tam olarak bilinmiyor, ancak bunun birçok oyuncunun diğerinden kopyaladığı bir tarz olduğu varsayılıyor, bu da Roblox’un Minecraft‘ı yenmesinin bir nedeni.

Birkaç oyuncu oyunda bu karakteri temsil etmenin eğlenceli olacağını düşündü ve sonunda PinkAnt ve GoingLimited gibi YouTuber’ların bu yeni trende odaklanan videolar oluşturması süreci hızlandırdı.

En son Ara 13, 2021 tarihinde güncellenmiştir.

Roblox: Slender Nedir? YAPILAN YORUMLAR
  • Oyun Delisi
    12 ay önce

    Güzel oyun.. Eğer oyun delisi bir kişiliğiniz varsa, oyun tam size göre.